Denisa, Lučenec: Pri chudnutí chýba voľa

Poradňa zdravej výživy26.04.2013
Denisa, Lučenec: Pri chudnutí chýba voľa

Dobrý deň,
momentálne vážim 68kg, meriam 155cm, chcela by som schudnúť do leta na 55kg, neviem či je to vôbec možné. Neviem totiž, ako sa mám stravovať. Myslím si, že všetko to nedodržím. Začala som športovať doma, cvičím 30-min, potom beh so psíkom asi 20-min. Neviem či to bude stačiť. Ďakujem.

Denisa, Lučenec


Ak ku športovaniu pridáte aj racionálne stravovanie, častú konzumáciu zeleniny prevažne v čerstvom stave, nebudete pojedať pochutinky a piť sladené nápoje počas dňa a 3-4 hodiny pred spaním si tiež jedenie odpustíte, môžete si upraviť hmotnosť. Nesľubujem Vám tak výraznú redukciu ako ste si vytýčili. Neviem, či by bolo vhodné schudnúť 13 kilogramov nárazovo.

Mohli by sa totiž vrátiť ako bumerang len čo prestanete dodržiavať zdravé stravovacie návyky. Tak ako ste naberali nadbytočné kilogramy, teraz sa ich budete musieť zbaviť. Pekne postupne. Inak ako každodenným tréningom a zapieraním to nebude možné. Máte pred sebou veľmi prajné obdobie, keďže začína jar. Využite teplé dni čo najviac v aktívnom odpočinku a dbajte o bielkovinovo vitamínovú stravu..

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Ďalšie otázky

Poradňa