Kikuša, Čemerné: Za aký čas sa dá vypotiť tuk?

Poradňa zdravej výživy30.09.2013
Kikuša, Čemerné: Za aký čas sa dá vypotiť tuk?
Mám 12 rokov a váhu 58 kíl výšku 155 cm. Viem, že som tučná, tak sa snažím schudnúť. Bola som na trampolíne a urobila som 500 hocijakých skokov. Rodičia mi kúpili podložku, ktorá sa pripojí do TV a tam sa na nej cvičí. Obliekla som si legíny, nato tepláky krátke tričko nato sveter a hrubšiu mikinu.

Vonku nebolo horúco ale teplo, cvičila som na podložke ccc 30 min, a potom som sa rozhodla ísť tak oblečená na trampolínu. Zvládla som 1000 skokov a celá unavená som sa vybrala do postele (oblečená) a zababúšila som sa až po uši. RIADNE SOM SA VYPOTILA! Keby som niečo také robila každý deň, za aký čas a koľko by som schudla?

Kikuša, Čemerné


Každý deň by sme sa mali spotiť, nie vypotiť pri fyzickej aktivite. Stačí 5x do týždňa 30 minútové zaťaženie. Viac neodporúčam. Prihliadnuc na tvoj vek, by som okrem uvedeného pohybu nič iné neodporučila, iba ak úpravu stravovacích návykov. Myslím tým obmedzenie sladkostí, živočíšnych tukov. Takto sa dá krásne korigovať hmotnosť. Iné tréningy v tvojom veku sú škodlivé, buď opatrná.

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Ďalšie otázky

Poradňa