MUDr. Michaela Jakubová

Poradňa zdravej výživy29.04.2011
MUDr. Michaela Jakubová

Po ukončení štúdia na Lekárskej fakulte UK v Bratislave sa MUDr. Michaela Jakubová zamestnala ako lekárka v Špecializovanej nemocnici Podunajské Biskupice FN v Bratislave. Počas aktívnej práce lekárky absolvovala odborné semináre, aktívne vykonávala prax v bratislavských nemocniciach, zúčastňovala sa letných táborov a škôl v prírode ako zdravotník.

Z jej slov: "Práca lekárky je pre mňa niečo viac ako len zamestnanie, beriem prácu s ľuďmi ako povolanie, ako niečo osobné."

Ak Vás zaujíma ako sa zdravo stravovať, ak chcete získať informácie o biopotravinách, ak hľadáte poučenia o tom ako sa stravovať pri rôznych zdravotných problémoch a ak pátrate po možnostiach ako znížiť hladinu cholesterolu, to všetko a dokonca ešte viac sa môžete dozvedieť v našej poradni zdravej výživy, kde Vám na Vaše otázky zodpovie MUDr. Michaela Jakubová.

Všetky otázky a odpovede nachádzajúce sa v tejto poradni nájdete tu.

 

Upozornenie:

Prosíme všetkých návštevníkom, aby venovali pozornosť Podmienkam používania služby Poradne . V súlade s týmito podmienkami služby sú na týchto stránkach uverejňované všetky zodpovedané otázky. Poradenstvo e-mailom neposkytujeme.

Otázky sa vyberajú a zodpovedajú priebežne. Nie je možné garantovať termín zodpovedania otázky. Služba nie je určená ako náhrada vyšetrenia či osobnej konzultácie s odborným lekárom priamo v zdravotníckom zariadení

V prípade, že Vaša otázka nebola zodpovedaná, je možné, že náš poradca už odpovedal na podobný problém v minulosti . Odporúčame Vám preto venovať pozornosť aj archívu otázok v rámci poradne.

Ďakujeme za pochopenie.

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Ďalšie otázky

Poradňa