Nikoleta, Trebišov: Chudnutie sa mi zastavilo

Poradňa zdravej výživy17.02.2015
Nikoleta, Trebišov: Chudnutie sa mi zastavilo

Dobrý večer,
mala by som takú otázku ohľadom chudnutia. Mám 169 cm, 62 kg, 18 rokov. Chcela by som schudnúť 9 kíl, podarilo sa mi schudnúť 3 kilá, ale ďalej to nejde neviem prečo :( Jem každé 2-3 hodiny menšie porcie jedál ( predtým som jedávala viac ako môj priateľ), žiadne sladkosti ani blbosti ako čipsy atď.

Chlieb jedávam celozrnný, bravčovú masť som vymenila za olivový olej ale aj toho používam minimum, jedávam vela zeleniny a ovocie len do 15:00. Po 20:00 už nič nejem len pijem zelený čaj. Pravidelne cvičím 3 krát do týždňa fitko ( 30 minút na bežiacom páse a potom hodinka a pol silový trening) cez iné dni si zase dávam 30 minút na bicykli , pravidelne pijem zelený čaj a dostatočné množstvo tekutín v čom môže byť problém? Ďakujem za skorú odpoveď.

Nikoleta, Trebišov

Niekedy naše túžby nie sú identické s túžbami nášho tela. Z vášho popisu by som zhodnotila, že aj vaše prianie sa nezhoduje s fyziológiou vášho tela. Nemáte nadváhu, podľa všetkého ani zdravotné problémy, vediete zdravý štýl života, tak prečo si hľadáte dôvody k nespokojnosti? Z mojej strany k vám adresujem jediné. Držím vám prsty, aby ste v podobných zdravých návykoch vydržali čo najdlhšie. Ste na tej správnej ceste ako žiť plnohodnotný zdravý život. Tak do toho.

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Ďalšie otázky

Poradňa