Chcem, aby mi TO robil ústami aj tam dole

Sexuologická poradňa15.07.2011
Chcem, aby mi TO robil ústami aj tam dole

Dobrý deň. Mám 23 rokov, som pracujúca, 3 roky žijem s priateľom v jednej domácnosti, plánujeme budúcnosť. Všetko je krásne, no problém je v posteli.

Po prvé, nikdy ma nezvádza on (niekedy sa mi žiada, aby ma zviedol, aby som videla, že ho priťahujem. Snažím sa byť stále atraktívna a príťažlivá, dbám o seba, či je piatok, sviatok alebo bežný deň či víkend), po druhé, nemá rád predohry, s tým som sa zmierila, ale to že sa ma nedokáže ani dotknúť na intímnych miestach ani len rukami, nie to ešte ústami, je pre mňa veľmi smutné a mám pocit, že sa mu až dokonca hnusím.

Na rovinu som sa s ním o tom rozprávala, naozaj otvorene. Povedal mi iba to, že je taký a že na také veci nie je zvyknutý. Tým, že som mu to povedala na rovinu, mi už vypršali všetky možnosti ako to zmeniť, keď sa o tom nechce ani rozprávať. Najhoršie na tom je, že už nemám chuť s ním ani spávať, keďže mi dáva pocit, že sa mu asi hnusím. Nehovorím, že som bez chýb, ale na rozdiel od neho v posteli pre neho urobím všetko.

Prečo to robí a ako to zmeniť, aby som zo sexu mala niečo aj ja. Keďže si plánujeme budúcnosť, neviem si taký sex predstaviť po celý zvyšok môjho života. Bez zahýbania by sa to asi nezaobišlo a ubližovať mu naozaj nechcem. Poradíte mi?

Wandička, Bratislava

Vážená pisateľka,

Veľké rozdiely v sexuálnom správaní vo dvojici sú zdrojom dlhodobých ak nie celoživotných problémov. Váš partner vám jasne povedal, že je už raz taký a iný nebude. Nemyslím, že sa k vám takto necitlivo správa preto, že sa mu hnusíte, skôr si myslím, že v jeho sexuálnom scenári jednoducho to, čo vy potrebujete na plnohodnotný sex, nie je. A aj keby ste pre neho urobili v posteli či mimo nej prvé posledné, inak to nebude.

Píšete, že plánujete spoločnú budúcnosť. Nabádam vás k opatrnosti a rozvahe, lebo ak veríte, že svojho partnera časom zmeníte, že pochopí čo potrebujete v intímnom živote, že ak budete stále upravená, atraktívna, tak raz sa stane zázrak a on pochopí akú vzácnu osobu vo vás našiel, tak sa mýlite. Iba čo vaša frustrácia bude stále hlbšia a hlbšia a budete svojho partnera za ňu obviňovať. Pritom vám on povie stále to isté: „Ja som ťa varoval a upozorňoval."

Ak od nás čakáte pomoc, nejaký návod ako v ňom prebudiť vášnivého a romantického milenca, tak vás musím sklamať. Ak sa má dvojica naozaj zladiť, tak to musia chcieť obaja.

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Ďalšie otázky

Poradňa