Dali by ste sa nahovoriť na gang bang?

Sexuologická poradňa02.12.2011
Dali by ste sa nahovoriť na gang bang?

Dobrý deň, môjmu partnerovi sa páči sex so mnou a viacerými mužmi. Stále o tom rozprávame a chcela by som pochopiť, čo sa mužom na tom tak páči - keď majú viacerí jednu ženu naraz.

Na oplátku sa ale nedávno vyjadril, že by chcel aj naopak - sex so mnou a inou ženou a to je pre mňa problém, pretože nedokážem prekonať žiarlivosť voči ďalšej žene pri sexe, aj keď by som veľmi chcela.

Mohli by ste mi poradiť ako to prekonať a tiež nejaký názor na gang bang? Ďakujem

Veronika, Dolný Kubín

Vážená pisateľka,

moderná sexuológia je veľmi liberálna, nepovažuje za nemožné ani morálne závadné, ak sa partneri dohodnú na takých formách sexuálnej aktivity, ktorá im obom vyhovuje, a s ktorou obaja súhlasia. Ak ich to aj vzrušuje, potom je z pohľadu modernej sexuológie všetko v poriadku. Predpokladom je, že obaja partneri sú dospelí, mentálne zdraví a k takýmto aktivitám dochádza na báze dobrovoľnosti.

Pýtate sa, čo sa mužom či ženám páči na tom, že sa naraz milujú s viacerými partnermi. Nuž otázka ani nestojí tak, čo sa im páči, ale čo ich na tom vzrušuje. Áno, existujú ľudia, muži aj ženy, pre ktorých je skupinový sex veľmi príťažlivý a vzrušujúci. Nech už je to swingers, či rôzne obmeny - jedna žena a viacero mužov, či naopak jeden muž a viacero žien.

Vás zjavne takáto forma sexuálnej aktivity neláka. Ak máte k gang bang neutrálny postoj, potom sa o tom s partnerom rozprávajte a skúste si takýto sex predstaviť, prípadne si pozriete nejaký porno film. Ak zistíte, že je vám to nepríjemné, tak sa do toho nenúťte.

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Ďalšie otázky

Poradňa