Potrebujem byť sexuálne uspokojená niekoľkokrát denne!

Sexuologická poradňa09.12.2011
Potrebujem byť sexuálne uspokojená niekoľkokrát denne!

Prajem Vám pekný večer... Mám dlhotrvajúci problém. Mám 22 rokov a myslím, že mám psychickú poruchu, ktorá sa prejavuje takým štýlom, že mám neprestajnú chuť na sex. Aj keď som ako čašníčka a živnostníčka zároveň niekedy z práce veľmi uťahaná a ubolená, moja chuť na sex sa nezníži.

Ešte sa mi nikdy v živote nestalo, že by som chuť naň nemala... Bolo mi vždy trápne o tom s niekým otvorene hovoriť, preto som sa chcela touto cestou spýtať, či by ste mi mohli odporučiť nejaký voľnopredajný liek na utlmenie sexuálneho apetítu, lebo to nerobí vôbec dobrotu.

Mám priateľa, no u neho je to, čo sa týka tejto veci naopak. Milujeme sa tak približne raz do týždňa, no mne nestačí ani raz za deň. Niekedy je to už neznesiteľné a musím opakovane (samozrejme potajomky) masturbovať. Už som z toho aj nervózna, no nedá sa to nijako skrotiť a partnera veľmi milujem, takže ho v žiadnom prípade nemienim podviesť, alebo vymeniť. No zase ho nechcem svojou prílišnou chuťou ani vyplašiť alebo znechutiť. Už sa mi stalo, že som mu to otvorene vykričala, čím som ho akurát znemožnila a vzápätí ma to mrzelo.

Prosím Vás veľmi, ak mi môžete pomôcť, dajte mi nejaký typ na liek. Budem Vám maximálne vďačná! Ďakujem

Gia, Prievidza

Vážená pisateľka,

Rozdielnosť sexuálnej kapacity bola príčinou mnohých nevier a rozchodov. Vy potrebujete sex častejšie, oveľa častejšie ako váš partner. Jemu sa to však bojíte povedať, aby vás neoznačil za nymfomanku a aby sa necítil vinným zato, že nie ste uspokojená, nehovoriac o tom, žeby mohol začať žiarliť a znepríjemnil by vám tým život.

Vy však na sex myslíte často, niekoľkokrát denne masturbujete /čo nie je zlé ani nevhodné/ a pýtate si lieky na zníženie sexuálneho apetítu. Nuž, lieky na zníženie sexuálneho apetítu u žien neexistujú ak nespomeniem lieky, ktorými sa lieči depresia, ktorých vedľajším účinkom je pokles sexuálnej túžby - libida.

Kričať na partnera za to, že nemá chuť na sex sa nevyplatilo, nútiť ho, aby chcel častejšie ako chce sa nedarí, milujete ho a podvádzať ho nechcete. Dostali ste sa prakticky do neriešiteľnej situácie. Ak teda dokážete kombinovať pohlavný styk s partnerom s masturbáciou prípadne používať vibrátor, dosiahli by ste takto aspoň priemerné uspokojenie. Inú radu vám aktuálne dať neviem.

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Ďalšie otázky

Poradňa