Ako sa vysporiadať so smrťou matky?

Veštecká poradňa03.01.2013
Ako sa vysporiadať so smrťou matky?

Dobrý deň,
budú už tri roky tomu, čo mi mamka zomrela, neviem sa s jej smrťou vysporiadať, stále na ňu myslím, chýba mi veľmi. Keď je nejaká oslava, či teraz skončené Vianoce. Je mi do plaču, prečo tu nemôže byť mamka medzi nami. Stále si kladiem otázku, PREČO MUSELA ZOMRIEŤ?

Mária, Trnovec Nad Váhom

 
Milá Mária,
hoci táto otázka nie je o veštení z kariet, rada by som vám na to odpovedala. Respektíve vám poradila, pretože cítim s vašou bolesťou. Ako funguje ľudská duša, čo sa deje po smrti, a ako sa vysporiadať so stratou našich milovaných je citlivou, ale aj obsiahlejšou témou.

Tu pomôže len pochopiť ľudskú dušu a jej cestu. Duša si volí, kedy príde a kedy odíde skôr, než sa vtelí do fyzického tela. Každá duša je tu s určitým poslaním a na svojej ceste si, samozrejme, vytvára rodinné putá, vzťahy a lásku.

Vaša mamička je stále pri vás a miluje vás, rovnako ako každý jeden náš zomrelý príbuzný a priateľ. Svet, vzťahy a láska nekončí na hranici smrti. Putá lásky sú pre duše večné. Pokiaľ chcete ísť touto cestou pochopenia, môžete sa obrátiť aj na našu individuálnu a skupinovú anjelskú terapiu.

Prajem vám veľa šťastia.

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Ďalšie otázky

Poradňa