Alenka, Žiar n/Hronom: Prečo si neviem nájsť dobrého muža?

Veštecká poradňa09.06.2014
Alenka, Žiar n/Hronom: Prečo si neviem nájsť dobrého muža?

Dobrý deň,
som už 6 rokov bez vzťahu. Nemám šťastie na mužov, neviem prečo. Vždy som túžila po peknom harmonickom vzťahu, ale manžel odišiel, keď mali deti 5-6 rokov, potom som mala 7-ročný vzťah s mužom. Nevyšlo to. Žiarlil na moje deti a došlo aj k ich napadnutiu. A potom 3 roky pauza a kamošky ma zoznámili s chlapom z Brna.

Milovala som ho, ale nakoľko si tu na Slovensku nemohol nájsť prácu, popíjal, aj keď sa to zo začiatku nejavilo. Po 5 rokoch odišiel do svojho mesta v Čechách. No a tak som sama šiesty rok. Vôbec sa nehanbím za to, keď si ma doťahujú kamošky kvôli sexu. No neviem prečo sa mi nedarí nájsť si dobrého človeka. Mám nejakú zlu karmu, či čo? Nerozumiem tomu.

Alenka, Žiar nad/Hronom

Milá Alenka,
v jednom môžete mať pravdu a zrejme to cítite aj sama. Áno, vaše rozbité vzťahy môžu prameniť z vašej karmy. Ale aj to sa dá zvrátiť. Nemusíte sa karme poddať. Vieme karmu liečiť a ona liečená byť chce. S liečením karmy nám pomáhajú všetky duchovné bytosti, ktoré poznáme. Pretože nás milujú, nechcú, aby sme sa trápili. Začnite s liečením karmy už dnes. Začnite si liečiť svoju srdcovú čakru. Nespomínate, že by ste mali nejaké iné, napríklad zdravotné problémy, takže to s vašou karmou nebude také ťažké.

Skúste si premietnuť vaše doterajšie vzťahy a pocity, aké ste k mužom mali. Hlavne tie negatívne. A začnite ich meniť. Vybavujte si nepríjemné situácie a zmeňte v predstave udalosť s pozitívnym koncom. Udržujte v hlave predstavu, že máte s každým, aj s bývalými partnermi iba dobrý vzťah. Láska k mužom, ktorí vám kedysi ublížili podporí stretnutie s človekom, ktorý bude dokonalým partnerom, hodný vašej lásky, aj vy jeho.

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Ďalšie otázky

Poradňa