Evka, Žilina: Budem stále smutná?

Veštecká poradňa11.11.2014
Evka, Žilina: Budem stále smutná?

S partnerom sme sa zoznámili cez internet. Je ženatý, ale vraj len kvôli deťom, s manželkou vraj už spolu ako pár nežijú. Spolu sa poznáme rok, voľné chvíle trávime spolu s mojou dcérou, tú ma rád. Trápi ma však to, že mu takýto vzťah vyhovuje, ale ja by som chcela viac. Žiť spolu.

Na to má však vždy výhovorky.  Som zúfala, či mám pokračovať v tomto vzťahu, či to má nejaký význam. Potrebujem niekoho kto ma bude milovať tak aby mi to aj vedel prejaviť, a tu to stále neviem na čom som. Budem ešte šťastná tak, ako by som chcela? Budem mať plnohodnotný partnerský vzťah, budem naozaj milovaná? Ďakujem.

Evka, Žilina


Táto skúsenosť vám prišla, lebo ste ju do života potrebovali. Potrebujete sa vedieť vyjadriť, čo chcete, čo sa vám páči a čo už je mimo vašich požiadaviek a životných limitov. Táto situácia bude trvať dovtedy, kým si neuvedomíte nahlas, čo chcete. Vzťah dcéry a partnera vám len dáva najavo, že sa nemusíte obávať, čo sa stane, keď sa „vyslovíte“. Okolo vás je láska. On ju cíti rovnako.

Je však zablokovaný smerom k manželke. Očistite túto situáciu. Pošlite mu na pomoc anjelov. Anjeli sa postarajú o vyriešenie problému. Vo výsledku to nemusí znamenať, že budete vy dvaja spolu, možno sa vám iba otvoria oči a pochopíte, že toto nie je cesta a stretnete niekoho, kto vám lásku opätuje. Anjeli robia vždy iba toľko, aby nám pomohli na našej životnej ceste sa rozvíjať.

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Ďalšie otázky

Poradňa