Evy, Bratislava: Partner má čudné obdobia!

Veštecká poradňa10.02.2013
Evy, Bratislava: Partner má čudné obdobia!

Dobrý deň,
viete mi poradiť? Sme s priateľom spolu cca 10 rokov, máme krásnu dcérku, trápi ma, že mi nevenuje pozornosť, dokonca mám pocit, akoby ma už neľúbil, viackrát som sa snažila povedať mu, čo mi chýba, ale mám pocit, že je tým buď otrávený alebo nemá  záujem počuť to.

Ide o to, že má obdobie, keď je 2-3 mesiace normálny a potom zase dlhšie taký, ako opisujem. Keď je "normálny", je to v poriadku, teší sa z našej rodinky, ale takto to ide dookola.

A každým ďalším jeho zvláštnym obdobím to prechádzam ťažšie a najradšej by som to ukončila, aby som sa netrápila a mrzí ma aj, že to ovplyvňuje môj vzťah k malej. Som podráždená a smutná, aj malá je tým viac podráždená...

Evy, Bratislava


Milá Evy,
váš vzťah prechádza obdobím, kedy sa môže definitívne zlepšiť, alebo úplne zlomiť. Váš partner nie je spokojný sám so sebou, vo vnútri a zjavne ešte neprišiel na spôsob, ako vám svoje skutočné pocity vyjadriť. To má za následok jeho "obdobia".

Pokiaľ chcete prispieť k zlepšeniu vzťahu, dajte mu najavo, že pri ňom stojíte a milujete ho takého, aký je. Dajte mu pocit, že ste tu obaja jeden pre druhého, a pokúste sa vyvarovať rozhovorov, kritiky alebo obviňovania. Pokúste sa nájsť spolu spôsob, ako všetci môžete tráviť čas príjemne. Nájdite na ňom to, čo milujete a držte sa iba toho. Chváľte ho. Ešte stále nemusí byť neskoro.

Prajem veľa šťastia.

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Ďalšie otázky

Poradňa