Jana, Bratislava: Čo ma v budúcnosti čaká s priateľom?

Veštecká poradňa24.09.2018
Jana, Bratislava: Čo ma v budúcnosti čaká s priateľom?

Dobrý deň,
vydala som sa rýchlo z potreby utiecť od rodičov, hlavne organizátorskej matky. Dnes viem, že to nebolo z lásky, ale z potreby uchýliť sa k priateľovi a jeho rodičom, ktorého matka mi bola matkou aj priateľkou v jednom. Narodil sa nám ZŤP syn, o ktorého sme sa obetavo starali, avšak po jeho smrti sa manželstvo ocitlo v troskách. Nepoznala som lásku, pochopenie, vzájomnú príťažlivosť, záleží mi na tom, pretože ani pri matke som nepoznala materinskú lásku a pochopenie.

Má doteraz radšej môjho bohatého brata. Našla som si priateľa (nie na "posteľovanie") ale na potrebu "bútľavej vŕby a podpory v problémoch, chcela som, aby sme si s manželom dali voľnosť po prežití útrap pri synovi a doopatrovaní jeho matky, ale manžel sa nechce rozviesť a ja tak nemám možnosť skúsiť šťastnejší život s priateľom, mojou láskou. On sa pre, zatiaľ, nemožné riešenie mojej osobnej situácie, trápi. Prosím Vás, čo nás v budúcnosti čaká? Veľmi pekne ďakujem za odpoveď. Prajem pekný deň.

Jana, Bratislava


Dobrý deň pani Janka,
nuž, isto máte ťažký osud od narodenia, na tom niet pochýb, ale iba silné a staré duše zvládnu takýto nápor tu na tejto Zemi. Rozvod nevidím ani teraz a ani do blízkeho budúcna, Váš muž Vás doslova drží, lebo Vás držať má (to by bolo na veľmi dlhé vystvetľovanie), ale proste tak to je, s priateľom Vás vidím spolu aj naďalej ale iba ako romaca. Verím, že by ste si najviac želali voľnosť, ale žiaľ, splácate si karmický dlh, to nepôjde len tak ľahko, aj napriek tomu držím palce.

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Ďalšie otázky

Poradňa