Jana, Bratislava: Stále splácam karmický dlh?

Veštecká poradňa22.04.2019
Jana, Bratislava: Stále splácam karmický dlh?

Pekný večer,
predovšetkým by som sa Vám chcela poďakovať za odpoveď na môj nedávny e-mail. Písala som Vám o mojom ťažkom živote v detstve, o narodení ZŤP syna, ktorý nám pred ukončením vysokej školy zomrel. Písala som, že som sa spoznala s jedným známym, s ktorým sme si navzájom bútľavé vŕby na moje pokračujúce ťažké obdobie, v ktorom po smrti syna mi manžel aj dcéra strpčujú život.

Napísali ste mi, že musím splácať "karmický dlh" a že manžel ma "drží", tiež som sa pýtala, či budeme niekedy s priateľom žiť spolu. Prosím Vás, môžete mi bližšie odpovedať, v čom ma manžel "drží", som zúfalá, veľmi utrápená a zúfalá, nechcú ma chápať, nechcú sa porozprávať, ustúpiť mi. Najnovšie však zisťujem, že terajší priateľ, keď má nejaké problémy, je ku mne arogantný.

Jana, Bratislava

Pozdravujem pani Janka,
Áno ja si spomínam na Vás keď som Vám odpovedala prvý krát. Veľmi ma mrzí, že takto stále trpíte..... touto cestou Vám môžem pomôcť jedine na tej úrovni, že Vám opätovne vysvetlím niektoré veci, prečo sa Vám dejú a to je hlavne to splácanie karmického dlhu voči manželovi, to znamená pani Janka, že aj keby ste sa chceli rozviesť nestane sa tak, nakoľko vy dvaja (vaše duše) si niečo doslova dlžia a presne opísaný VY dlžíte niečo Vášmu manželov.

Mohlo sa stať v niektorom z minulých životov, že ste ranili veľmi Vášho manžela /mohol byť kľudne v tom živote žena, a vy muž...  mi ukazujú / a táto duša Vášho terajšieho manžela, si Vás opätovne vyžiadala do života a tento dlh Vám potrebuje  len vrátiť. Tomuto sa hovorí zmazanie karmického dlhu. A isto sa nemusíte báť že Váš pán manžel si niečo urobí, nebojte sa neurobí, je to iba forma udržania si Vás... Veľmi rada by som s Vami rozobrala Vaše otázky a skutočne Vám pomohla , ale žiaľ tu v tomto bloku nato nie je veľmi priestor. Hlavu hore verím že nájdete tú silu ísť ďalej... robte čokoľvek len choďte ďalej to je cesta.

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Ďalšie otázky

Poradňa