Janka, Poprad: Ako spacifikovať neznesiteľnú svokru?

Veštecká poradňa28.11.2014
 Janka, Poprad: Ako spacifikovať neznesiteľnú svokru?

Dobrý deň prajem!
Bývam v Nemecku a vydala som sa pred rokom a pol. Manžela mám skvelého, len jeho matka (moja svokra) je hrozná a veľmi prefíkaná a neviem, ako mám už na ňu ísť. Aby ma začala rešpektovať a nemiešala sa do mňa a do môjho života...

Janka, Poprad


Situácia, do ktorej ste sa dostali, je skutočne nepríjemná, záleží len na vás, ako sa z tohto nešťastného kruhu dostanete. Dovolili ste nechať so sebou manipulovať. Napriek tomu, že to v skutočnosti nechcete, vaše podvedomie dalo signál týmto okolnostiam. Zapamätajte si jeden zákon, ktorý sa dá aplikovať na celý náš život. Čím viac niečomu odolávate a v živote to nechcete, dostanete toho dvakrát viac, aby ste s tým vedeli zápasiť.

Opustite v duchu túto nezdravú situáciu, máte na to, aby ste zmenili energiu voči vašej svokre.  Existuje veľa očistných rituálov, ktoré môžete urobiť, jedným z nich je poslať jej zlaté svetlo, požite kryštál v jej blízkosti. Alebo si pomôžte jednoduchým zmrazením, ktoré by malo pomôcť odstaviť túto osobu od vášho života, na takej úrovni, ktorá vám už nebude prekážať, napriek tomu, že bude stále niekde okolo vás.

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Ďalšie otázky

Poradňa