Jozef, Družstevná pri Hornáde: Manželka na mňa veľmi žiarli

Veštecká poradňa13.02.2019
 Jozef, Družstevná pri Hornáde: Manželka na mňa veľmi žiarli
Dobrý deň,
volám sa Jozef. Pracujem na pozícii vodič kamiónu. Pracujem na turnusy teraz 4-týždne v práci a 2 týždne doma. Môj problém je žiarlivosť mojej manželky, upodozrievanie a čo je horšie, že mi neverí. Začalo to tým, že sme sa museli odsťahovať od mojich rodičov a ísť do podnájmu v Košiciach. Máme 4 malé deti. Ja som začal chodiť do práce na 4-týždňové turnusy. Moja manželka sa začala stretávať s morom z Košíc. Mne to vadilo, lebo aj moje deti ho videli a aj poznali. Vadilo to aj mojim deťom. A prestala mať o mňa záujem.

Nebrala mi telefón, keď som jej volal a dokonca, keď som prišiel domov po 3 týždňoch vadila sa so mnou. Stále som jej hovoril, nech s tým morom prestane. A až som si začal volať aj písať s jednou rozvedenou ženou. Prišla na to a začala mi robiť scény a vôbec mi neverí a ma len upodozrieva. Ja s tou ženou už 4 mesiace nie som vôbec v kontakte. Ale teraz, keď mi manželka volá počuje hlasy, že si volám s ňou a aj zároveň s tou ženou. Najhoršie je, že to musia počúvať aj naše deti. Milujem svoju manželku a aj svoje 4 deti. Chcem aby, s tým prestala.

Jozef, Družstevná pri Hornáde


Pekný deň pán Jozef,
máte vyhrotenú situáciu v manželstve ako čítam.  Čo sa týka Vašej manželky je pravda , že sa stretáva s iným mužom a nevidím, že by toto prestalo. Veľmi ťažko je radiť v tomto prípade, možno by nebolo zlé vyhľadať manželskú poradňu. Vás ale nevidím rozvedených, čiže Vaše manželstvo aj naďalej pretrváva... len by bolo potrebné ho zachrániť tak povediac. Uvažovali ste aj nad zmenou zamestnania? Čiže byť viac doma ako na cestách, bolo by to určite správne riešenie situácie.

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Ďalšie otázky

Poradňa