Kamila, Modra: Nevieme na seba zabudnúť

Veštecká poradňa02.08.2013
Kamila, Modra: Nevieme na seba zabudnúť

Dobrý deň,
volám sa Kamila, rozišli sme sa s bývalým priateľom po 7 rokoch. Stalo sa to pred pol rokom, nepekných spôsobom, obidvaja sme tento vzťah považovali za osudový, posledný hlavne v našom veku.

Ale ja som mala pocit, že dávam do neho viac ako on, v poslednej dobe som si všimla, že sa začal zaujímať o svoju pani domácu, ktorej dával najavo, ako mu veľmi záleží na jej mienke a akoby sa mi vzďaloval.

Tvrdil, že je to len môj pohľad, ale jeho správanie a jej ma nepresvedčili o opaku. Nevieme na seba zabudnúť, viem, že aj on sa zožiera, aj keď navonok to neukáže. Fungovali sme v takom zmysle, ani spolu-ani bez seba, tak ma zaujíma, či sa to ešte môže zvrátiť, alebo sa mám uberať inou cestou? Ďakujem.

Kamila, Modra


Milá Kamila,
tento vzťah pre vás oboch bol veľmi dôležitý, preto ste si obaja mysleli, že je pre vás posledný.  Sú medzi Vami silné putá, ktoré siahajú aj do vašich minulých životov, preto máte pocit, že neviete na seba zabudnúť. Máte spolu mnoho nevyriešeného z minulých životov, a práve preto vás k sebe stále niečo ťahá a bude to tak, pokiaľ to nevyriešite. V najbližšej dobe ale zvrátenie vášho vzťahu nevidím, aj keď je veľmi pravdepodobné, že v budúcnosti sa Vaše cesty znova stretnú.

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Ďalšie otázky

Poradňa