Katarína, Detva: Rozísť sa s manželom a ostať so synom sama?

Veštecká poradňa10.12.2014
Katarína, Detva: Rozísť sa s manželom a ostať so synom sama?

Dobrý deň,
v každom vzťahu, čo som mala môj partner riešil inú ženu. Už som vydatá, máme syna, ale po jeho narodení mi manžel povedal, že ľúbi inú. Každý deň, ako o tom viem sa trápim, som aj nervózna, je to pre mňa nesmierne ťažké a neviem zabudnúť a odpustiť. Najhoršie je, že ju stretávame, ona je suseda jeho rodičov a videla som aj manželove pohľady na ňu. Už som zvažovala všetko možné aj rozchod, ale neviem, či by som to zvládla sama byť s dieťaťom.

Manžela mám rada, ale stále sa mi vracia to, ako ma po pôrode zranil. Čo by ste mi poradili, vytrvať v tomto vzťahu, mať aj druhé dieťa, ktoré sme plánovali alebo sa radšej rozísť? Budem vo svojom živote ešte šťastná? Zvládla by som starostlivosť o syna aj sama? Niekedy mám pocit, že sme s manželom mali zostať len kamaráti a neriešiť vzťah.

Katarína, Detva

Emócia, akou je strach, má veľmi pomalú vibráciu a priťahuje podobné emočné stavy, ako je úzkosť, depresia. S tým súvisia aj udalosti, ktoré sa odohrávajú v našich životoch. Bohužiaľ, všetky situácie, ktoré sa nám dejú sú iba vsledkom nášho pôsobenia na okolie, princíp akcie a reakcie. Priťahujeme si ich, sme akási návnada, na ktorú sa chytajú. Možno je to vaša karma, ktorú musíte postupne vyliečiť, že ste osudovo priťahovaná mužmi, ktorí nie sú práve najvernejší, alebo vibrujete v hladine, ktorá vám týchto mužov sama do života nesie. Skúste si vyčistiť koreňovú čakru sama, alebo s pomocou anjelskeho terapeuta. Starostlivosť o dieťa by ste zvládli. Nemôžete byť vo vzťahu nešťastná príliš dlho, vo výsledku by ste na seba naťahali všetky negatíva manželstva, aj manželovu nespokojnosť, jeho obavy, nevyrovnanosť a mohol by z toho dokonca ochorieť aj váš syn.

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Ďalšie otázky

Poradňa