Lucia, Banská Bystrica: Vo vzťahoch sa mi nedarí, vždy prišlo sklamanie

Veštecká poradňa05.04.2015
Lucia, Banská Bystrica: Vo vzťahoch sa mi nedarí, vždy prišlo sklamanie

Dobrý večer,
potrebovala by som radu, keďže sama si už neviem poradiť. A v tejto chvíli to nedokážem pustiť z hlavy a hlavne zo srdca, akokoľvek by som sa snažila. Zoznámila som sa s jedným mužom, s ktorým som si veľmi rozumela, veľa sme spolu telefonovali, písali a nakoniec sa stretli. Myslela som si, že sympatie sú na oboch stranách, ale zmýlila som sa. Nik ma nechápe, ako som sa mohla tak rýchlo zamilovať.

Som citovo veľmi odlišná od iných ľudí. Vždy ma všetko hlboko zasiahne, dlho to prežívam a spracúvam v sebe. Vo vzťahoch sa mi nedarí, vždy prišlo sklamanie. A pritom mám toľko lásky na rozdávanie, ale žiadny muž ju nechce, pretože hľadajú niečo iné. Moja otázka však znie, či s mužom, o ktorom som písala na začiatku sa nám ešte stretnú cesty, prípadne, či budeme spolu. Ďakujem veľmi pekne za odpoveď a prajem všetko dobré.

Lucia, Banská Bystrica

Milá Lucia,
nemám pre vás nateraz pozitívnu správu, čo sa týka vášho „objavu“. Nevibrujete na rovnakej vlne, on má iné plány, iný zámer, túži po slobode, mali by ste prijať fakt, že nie vždy je láska obojstranná. Vidím však vo vašom živote prílev hojnosti, vo všetkých smeroch, dajte vášmu „vzťahu“ čas, choďte do prírody, tešte sa z toho, že dokážete veľa vecí vykonať, vidieť, urobiť aj bez závislosti na druhom, lebo to skutočne dokážete. Ak sa vám stále nedarí vo vzťahoch, niečo robíte zle, opakujete tú istú chybu a bude sa vám to opakovať stále, musíte začať najprv milovať seba samú a potom sa odovzdávať ďalej, inak si vás nebude nikto z partnerov vážiť, keď si vy nevážite v prvom rade samú seba.

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Ďalšie otázky

Poradňa