Mária, Senica: Embólia a nepodarený rozchod

Veštecká poradňa06.03.2013
Mária, Senica: Embólia a nepodarený rozchod

Dobrý deň,
práve som po prekonanej pľúcnej embólii, ktorá sa mi prihodila hneď po prílete z dovolenky. Bola som na nej so svojím priateľom. Tam som si ujasnila, že s ním nedokážem žiť v partnerskom vzťahu a spoločnej domácnosti.

Je narcista, ale napriek tomu ho mám rada. On sa ma ale vzdať nechce. Chcela by som vedieť, aký význam, alebo čo som mala pochopiť touto príhodou - embóliou. Z lekárskeho hľadiska mi je všetko jasné. Ďakujem Vám vopred za odpoveď. S pozdravom Mária

Mária, Senica

Milá Mária,
skutočne máte pravdu, že nič sa nám v živote nedeje náhodou a všetky choroby vychádzajú z nášho myslenia, prichádzajú nám ako upozornenie na to, že schádzame z cesty. Pľúca a embólia ukazujú na to, že v podvedomí sa cítime smutne, plačlivo, úzkostlivo, ťažko sa vyjadrujeme a zastávame sami seba, máme sklon uprednostňovať potreby a túžby iných.

Nevieme povedať nie, nedovoľujeme samému sebe ísť za svojim cieľom, vzdorujeme životu, robíme nátlak, obmedzujeme sa, váhame, máme v sebe hnev a zlosť. Vážme si každý prejav nášho tela a počúvajme ho ako dobrého radcu a pomocníka na ceste k poznaniu.

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Ďalšie otázky

Poradňa