Mária, Trnava: Život som prispôsobila chorému synovi

Veštecká poradňa09.01.2014
Mária, Trnava: Život som prispôsobila chorému synovi

Dobrý deň,
veľa životnej energie a času prispôsobujem synovi, je mierne postihnutý (psychicky), popritom chodím do zamestnania na zmeny. A akosi nie je čas na môj osobný život.

Myslím tým vzťah, respektíve partnera, s ktorým by som si rozumela, chcela by som zažiť znovu niečo pekné, mám ešte nejakú šancu? Inak som pomerne komunikatívny a usmiaty človek.

Mária, Trnava


Milá Mária,
je skutočne obdivuhodné, s akou láskou a energiou sa staráte o svojho syna, a pritom ste si schopná udržať svoj pozitívny pohľad na život. Vo vašom vnútri sa však skrýva strach, ktorý vám bráni v tom, aby do vášho života mohol vstúpiť muž. Ten strach nie je skutočný, bojíte sa, že by syn a problémy s ním súvisiace mohli vzťahu prekážať.

Partner by to nepochopil, nemala by ste na neho čas a nebola pre neho dosť dobrá. Vo vašej budúcnosti v skutočnosti čaká muž, ktorý vás bude milovať takú aká ste so všetkým čo k vám patrí. Pustite si šťastie do života a uvedomujte si, že si zaslúžite lásku napriek všetkému ako to teraz na povrchu vyzerá. Prajem veľa šťastia.

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Ďalšie otázky

Poradňa