Marta, Sliač: Dúfam, že sa konečne zamestnám

Veštecká poradňa14.03.2015
Marta, Sliač: Dúfam, že sa konečne zamestnám

Dobrý deň,
podarí sa mi nájsť si zamestnanie? Dlho som nezamestnaná. Najdôležitejšie veci sú zdravie, rodina a zamestnanie/vzdelanie a láska. Ja nemám žiaden príjem a žijem z toho, čo prinesie partner domov. Myslím si, že to nie je správne, chcem pracovať, ale už neviem kde a hlavne v správnom čase sa mám isť opýtať, či niekoho nepotrebujú.

Dúfam, že aj ja sa konečne zamestnám. Na uliciach je veľa ľudí čo pýtajú od druhých peniaze, ja žiadne svoje nemám. Veľa krát sa na mňa osopia, že ja peniaze mám a mám im dať. Cítim sa trápne. Prajem Vám aj všetkým čitateľom veľa zdravia a všetko dobré.

Marta, Sliač

Milá Marta,
finančné problémy sú záležitosťou zablokovanej koreňovej čakry, máte strach o materiálne veci, vaše silné ego blokujte vaše šťastné prežívanie života na zemi, neustále sa bojíte, strachujete, neveríte si. Postupne ste sa odstrihli od príjmu a začnú sa kaziť aj partnerské vzťahy, pokojne môžete prísť aj o strechu nad hlavou. Nie, nie je to trest, že nemáte dostatok, je to test, ktorý vás má prinútiť niečo sa naučiť, ale hlavne vás upozorniť, kde je vo vás chyba. Stále máte partnera, ktorý vykrýva vaše financie. Nezdá sa vám, že vás „tam hore“ majú radi? Začnite si veriť, čistite si koreňovú čakru svetlom, kryštálmi, meditujte a prestaňte sa báť, tento rok si prácu nájdete, vidím to na koniec roka a budete veľmi spokojná a šťastná.

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Ďalšie otázky

Poradňa