Marta, Sliač: Ťahám si niečo z minulých životov?

Veštecká poradňa21.06.2013
Marta, Sliač: Ťahám si niečo z minulých životov?
Dobrý den,
už som všetko vzdala. V podstate nemám žiaden vážný problém. Pravdepodobne si ťahám niečo z minulých životov.... Manžel si myslí, že jediné čo mi chýba, je zamestnanie. Niekedy som aj bola zúfala, že som dlhodobo nezamestnaná, ale dnes mi to je už všetko jedno.


Chcela by som cestovať, poznávať nove krajiny, zdokonaľovať sa v talianskom jazyku. Keď som pracovala v zahraničí, bola som šťastná a spokojná, aj keď to tam nebolo ľahké. Na naliehanie rodiny a partnera som sa vrátila. Ale teraz, už chodí spávať do mňa iba duša. Zmení sa niečo? Ja už nemám síl nič meniť. Nemyslím si, že by zamestnanie za min. mzdu niečo zmenilo! Peniaze nie sú dôležité, ale mne, keď chýbajú nemám slobodu a radosť.
Prosím, poraďte.

Marta, Sliač

Milá Marta,
vy sama ste sa rozhodli vrátiť, sama musíte aj niečo zmeniť ak chcete, aby sa zmenil Váš život. Nik iný to za Vás spraviť nemôže. Je len na Vás či Vám bude aj naďalej všetko jedno, alebo si uvedomíte, že zodpovednosť za svoj život nesiete Vy sama. Nie je na Vás žiadne zakliatie z minulých životov, Vy sama si ho spôsobujete svojimi negatívnymi myšlienkami.  Iba ak zmeníte svoje myšlienky a svoj prístup a preberiete zodpovednosť za svoj život, môže sa niečo zmeniť. Veľa šťastia, Renáta

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Ďalšie otázky

Poradňa