Marta, Žilina: Ako dopadne moja dlhodobá nepriaznivá situácia?

Veštecká poradňa26.12.2014
Marta, Žilina: Ako dopadne moja dlhodobá nepriaznivá situácia?

Dobrý deň,
rada by som vedela, ako dopadne moja dlhodobá nepriaznivá situácia, ktorú riešim, ide o zdravotné problémy a ohľadom toho sociálne problémy. Snažím sa bojovať za svoju pravdu, no nie a nie sa dočkať víťazného konca a spravodlivostí v tomto smere, rada by som vedela aj rodinné vzťahy, hlavne problémy s dospelými deťmi. Vďaka.

Marta, Žilina

Milá Marta,
každý zdravotný problém nám signalizuje, že sme v niektorej životnej dobe zastagnovali a nevieme sa pohnúť ďalej. Anjeli nie sú krutí, ani príroda, tá sa vždy stará iba o rovnováhu medzi všetkými energiami. Zdravotný problém je prekážka, ktorá je jedna z najčastejších pri duchovnom raste, ale keď ju prekonáte, je mimoriadne osožná a vy sa neuveriteľne posuniete do vyšších duchovných a spirituálnych úrovní.

Doslova sa začnú diať vo vašom živote zázraky, pretože ste vyčistili jednu dôležitú zablokovanú oblasť, ktorá reťazovou reakciou odblokuje aj ďalšie problémy. Vaša sociálna situácia sa zlepší, vidím aj uzdravenie. Doslova sa stane zázrak. Musíte však veriť a byť na neho pripravená. Problémy s deťmi súvisia s vaším ochorením. Pokiaľ sa z toho dostante, zlepší sa aj situácia s nimi.

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Ďalšie otázky

Poradňa