Marta, Zvolen: Deti aj manžel ma nenávidia!

Veštecká poradňa02.06.2014
Marta, Zvolen: Deti aj manžel ma nenávidia!

Dobrý deň,
prajem vám, aj všetkým čítajúcim pekný deň. Môj problém trvá už veľmi dlho. Vzťah s manželom a dnes už dospelými deťmi je neúnosný. Nenávisť a pohŕdanie voči mne i ostatným ženám preniesol manžel na svojich potomkov. Mal veľmi zlý vzťah so svojou matkou.

Aj keď som sa snažila podľa svojich možností, aby bolo všetko, čo najlepšie, nevyšlo to. V súčasnosti vidím jediné východisko, a to rozchod a odchod. Život mi pretiekol pomedzi prsty. Aj zlý koniec je jeho súčasťou? Nemôžem už ďalej stáť na jednom mieste, ale nemám sa kam posunúť. Je tam ešte iskierka radosti v budúcnosti? Vyriešil by to odchod do zahraničia?

Marta, Zvolen

Milá Marta,
partnera, ktorý bude pohŕdať ženami ste si nevybrali náhodou. Boli ste mu určená, ako tá, ktorá má dosť vnútornej sily, aby ho zmenila. Ukázala mu život v partnerskej láske, rovnocennosti a milovaní nežnejšieho pohlavia. Sme tu na to, aby sme slabším dušiam pomáhali rásť. Každá menej vyvinutá duša, alebo duša s blokmi potrebuje našu pomoc. Ani neviete, koľko sily sa vo vás skrýva. Ale vy ste sa nechali zmanipulovať. Neberte to ako výčitku, ale povzbudenie, že je stále čo liečiť, aj vo vašej rodine.

Veľmi skoro ste liečenie vašich mužov vzdali. Málo energie ste čerpali od duchovných pomocníkov. Nepočúvali ste ich rady. Začnite si veriť, že je šanca, aby sa v ženách vaše okolie nemýlilo. Inak budete stretávať mužov s rovnakými názormi všade, kam sa pohnete. Aj v zahraničí, aj v inej slnečnej sústave, ak to preženiem. Budú sa na vás títo chlapi doslova lepiť. Verte vo svoje ženstvo najprv vy, v silu nežného pohlavia, v lásku ženy k mužovi, v zmenu, neutekajte, bojujte, posielajte lásku a svetlo tým, ktorí vami pohŕdajú. Budem vám v meditáciách pomáhať...

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Ďalšie otázky

Poradňa