Milena, Nitra: Neviem naňho prestať myslieť

Veštecká poradňa09.05.2014
Milena, Nitra: Neviem naňho prestať myslieť

Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať, prečo neviem prestať myslieť na jedného muža aj napriek tomu, že ma nechce a má inú ženu vo svojom živote. Mám pocit, ako keby som nevedela spracovať túto emóciu. Zároveň mám problém nájsť si priateľa, pretože ma žiadny nechce. Vedeli by ste mi odpovedať? Ďakujem.

Milena, Nitra


Milá Milena,
odmietnutie je veľmi ťažko stráviteľný pocit. Mnohokrát máme tendenciu sa partnerovi za jeho stratu lásky pomstiť. Nedopriať mu pekný život, ani nový vzťah. Neustále ho prenasledujeme, žiarlime na neho. Je to ťažká skúška, ale ak ju raz prekonáte, už vás žiaden muž na svete nebude trápiť, pretože vás neodmietne. Bude sa totiž cítiť s vami krásne.

Nebuďte k vášmu EX ako priklincovaná, doprajte mu šťastie v novom vzťahu. Tak ako vy, aj on si zaslúži pekný život. Nechajte ho žiť. A začnite žiť aj vy. Pýtate sa, prečo vás žiadny iný muž nechce? Pretože vy nechcete iného. Ste fixovaná iba na jedného a nevšímate si, že máte okolo seba takých, s ktorými by ste boli určite šťastnejšia. To, ako sa cítime je záležitosťou chémie v našej hlave, ale aj energie v srdci. Želajte vášmu EX všetko dobré a budete sa mať fajn konečne aj vy.

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Ďalšie otázky

Poradňa