Miroslava, Bardejov: Založím si s partnerom aj rodinu?

Veštecká poradňa24.01.2013
Miroslava, Bardejov: Založím si s partnerom aj rodinu?

Potrebovala by som odpoveď na otázku, či môj doterajší partner je ten vhodný pre moju budúcnosť a taktiež mi už začínajú tikať biologické hodiny, takže či je ten, s ktorým si založím rodinu. Je to už tretí partner, o ktorom si myslím, že s nim budem šťastná, ale niekedy mám pocit, akoby sa s mojimi citmi iba hral...

Miroslava, Bardejov


Milá Mirka,
každý z nás si vytvárame svoj osud sám, aj so všetkými pochybnosťami a strachmi, ktoré cítime či už vedome alebo v podvedomí. Vo svojom podvedomí máte strach z pevného zväzku a z možnosti, že by vám mohol partner ublížiť.

To je dôvodom prečo vám vzťahy nevychádzali a aj tento vzťah sa komplikuje. Napriek tomu tento muž môže byť vašim stabilným partnerom a to vtedy, keď sa pokúsite so svojim strachom niečo urobiť. V blízkej budúcnosti sa dieťatko vo vašom živote zatiaľ nečrtá.

Potrebujete najprv nadobudnúť istotu sama v sebe, že chcete žiť v stabilnom vzťahu a viete ho partnerovi ponúknuť aj so svojej strany. Keď budete viac dôverovať životu, rovnako vám to v podobe lásky aj oplatí.

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Ďalšie otázky

Poradňa