Naďa, Levice: Budem šťastná, polepší sa zdravie dcére a matke?

Veštecká poradňa25.05.2015
Naďa, Levice: Budem šťastná, polepší sa zdravie dcére a matke?

Dobrý deň,
mala by som na vás pár otázok. Najprv by som sa chcela informovať o mojej malej dcére, chcela by som jej zdravotný stav, lebo riešime jednu vec už od troch rokov, je to lepšie, ale stále sa jej to opakuje. Vzdelanie... ako jej to pojde a čo z nej bude, začlenenie sa do života a kolektívu, je na mňa dosť naviazaná a chcela by som vedieť či sa posunie ne ako dalej a ako bude zvládať život počas dospievania? Moja mamina... jej zdravotný stav, dosť sa trápi kvôli bratovi, ktorý sa nevie správať ako človek, ako k vlastnej krvi, vidí iba samého seba a je voči mamine drzí a aj ku mne. Nevidí si ďalej od svojho nosa a to vo všetkom.                                                                                                                                                     

Mňa by zaujímalo moje zdravie, či budem šťastná, či si nájdem prácu, ktorá nás uživí a na naplnenie našich snov. Chcela by som mojej dcére a mamine poskytnuť všetko čo si zaslúžia, aby boli spokojné a šťastné. Oni dve sú pre mňa veľmi dôležité. Potrebujem k sebe pritiahnuť peniaze, tak aby u mňa aj zostali, aj sme si ich mohli užiť, či ma čaká ne aká výhra ktorá nám zmení život k lepšiemu, či nadobudnem vlastný majetok ako je byt, ako vidíte môj vztach, ako to pôjde s nami dalej a či spolu zostaneme a náš vztach sa zmení k ovela lepšiemu ako je teraz. Myslím si, že ma okrem iných veci aj podvádzal a možno aj podvádza. Ne aké tie veci som zistila ale...  

Naďa, Levice

Dcéra potrebuje byť viac s ľuďmi, mať viac priateľom, čo jej pomôže aj s diagnózou. Bude to šarmantné dievča, ktoré bude mať veľký šarm. Mama by mala syna pochopiť, neprotestovať, nejsť proti nemu, pokiaľ nebude ctiť „pevnosť“ s jej strany, aj on poľaví, je to uhoľ pohľadu. S vaším partnerom je to ťažšie vychádzaj mi, že by ste mali začať niečo nové. Pokiaľ s ním, tak skutočne „od začiatku“, urobiť si reset vo vzťahu.

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Ďalšie otázky

Poradňa