Nataša, Martin: som zaľúbená do ženatého muža

Veštecká poradňa27.06.2014
Nataša, Martin: som zaľúbená do ženatého muža

Dobrý deň,
som zaľúbená do ženatého muža. Nikdy sme spolu nič nemali a ani neviem, či vôbec vie, že existujem. Stretávame sa tak raz za čas. Skôr by som povedala, že sú to náhodne stretnutia. Niekedy sme sa na seba pozerali, teraz sa na mňa ani nepozrie. Neviem, prečo ale mám pocit, že to robí naschvál. Viem, že ma veľmi dobre vidí, ale prehliada ma. Neviem, ale mám taký pocit. Zmenil sa.

c. Ale cítim to. Takisto cítim, že mu nie som ľahostajná. Pre objasnenie, v živote by som nerozbila žiadnu rodinu a ani tú jeho. Len by som chcela vedieť, prečo na neho toľko myslím, a prečo som z neho taká nervózna, keď ho vidím. Je tam niečo, aj z jeho strany? Prípadne sa mu mám ozvať? Ale ako? Len preto, aby sme si to ujasnili, a aby som vyšla z tohto kolotoča,  pretože už ďalej takto nemôžem fungovať.

Nataša, Martin

Milá Nataša,
vzájomné sympatie sú jedna vec, opätované city druhá. Pokiaľ sa váš vyhliadnutý muž nemá k činu, zrejme mu stačí, že mu venujete iba pozornosť, Niektorí muži si vystačia s tým, že sú medzi ženami atraktívni, obľúbení a nepotrebujú s každou hneď nadväzovať aj intímnu známosť. Pokiaľ patríte medzi atraktívne ženy, niet divu, že sa na vás aj on pozrel. Pokiaľ ste mu dávali vyzývavo najavo, že máte záujem a on je doma spokojný, zrejme vám nechce dávať zbytočnú nádej. Rozbiť niekomu vzťah, ktorý je pevný sa nikomu na svete nepodarí a mohla by za mužom prísť aj Pamela Anderson. Hľadajte lásku niekde, kde vás to nebolí, nesmútite, ale budete šťastne zamilovaná. Iba pozitívna energia vám pomôže k vytúženému mužovi.

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Ďalšie otázky

Poradňa