Petra, Nemecká: Strácam o priateľa záujem

Veštecká poradňa22.02.2013
Petra, Nemecká: Strácam o priateľa záujem

Dobrý deň,
mám priateľa, s ktorým máme 1,5-ročné dieťatko, sme spolu skoro 3 roky a nikdy sme nemali dokonalý vzťah. Bývame u jeho rodičov, lebo prerábame byt, no ja mám pocit, že oňho strácam záujem. Aj náš sexuálny život upadá.

Asi posledný pol rok sa ku mne správa strašne zle, stále mi nadáva, vôbec mi nepomáha s malou a takmer stále, keď príde z práce je s mobilom v ruke alebo číta noviny, poprípade pozerá TV. A mňa už to prestáva baviť. Vždy som bola ja tá, ktorá zachraňovala náš vzťah, ibaže ďalej už nevládzem.

Navyše som pred pár mesiacmi stretla chlapa, ktorý je pre mňa v celku zaujímavý a určite by som ho chcela spoznať, a aj jemu sa asi páčim. Stále, keď ho stretnem,  pozrie sa mi hlboko do očí a usmeje sa, až mám z toho zimomriavky. Navyše priateľ sa s ním pozná. Som z toho zmätená. Prosím, poraďte mi, čo ďalej. Veľmi pekne ďakujem.

Petra, Nemecká


Milá Petra,
vzťah s vašim partnerom sa v budúcnosti nejaví už viac stabilne ani dlhodobo. Hádky a konflikty sa vyhrotia a vy obaja začnete pomýšľať nad inou možnosťou. Dieťa je napriek tomu, ako to teraz vyzerá, pre neho dôležité, jeho momentálny postoj k vám aj dieťatku vychádza z toho, že váš partner je tak isto v sebe nespokojný. Smerujete ku koncu.

Váš nový záujem o daného muža bude pre vás impulzom k zmene a k uvedomeniu si, čo vlastne od života chcete a čo očakávate od lásky. Tento vzťah sa ale zatiaľ nejaví ako možný, skôr to vyústi do stratena.

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Ďalšie otázky

Poradňa