Renáta Kornová

Veštecká poradňa17.09.2012
Renáta Kornová

Ak potrebujete poradiť v dôležitých životných otázkach, želáte si nahliadnuť do svojej budúcnosti, spojiť sa so svojim anjelom strážnym, či získať nový nezávislý pohľad na svoje otázky a problémy, obráťte sa s dôverou na našu vešteckú poradňu. Je určená všetkým s otvoreným srdcom a mysľou, ktorí sa ocitli na križovatke života, z ktorého sa chcú pohnúť ďalej a potrebujú nezávislú radu.

Veštkyňa Renáta sa výkladu budúcnosti a a práci s anjelmi sa profesionálne venuje už 10 rokov. Pri svojej práci, či poslaní, používa viacero metód. Výklady robí tak za pomoci cigánskych ako aj anjelskych kariet, či kyvadla. Je absolventkou Medzinárodného certifikovaného anjelskeho programu pod vedením Charlesa Virtue a Tiny Marie Daily.

Viac o jej práci nájdete aj na stránkach www.vestenieurenaty.com.

 

Vešteckú poradňu pripravujeme v spolupráci s Poradenským centrom krásy Sanny, v priestoroch ktorého nájdete tiež sídlo našej veštkyne Renáty.

 

 

Upozornenie:

Prosíme všetkých návštevníkom, aby venovali pozornosť Podmienkam používania služby Poradne . V súlade s týmito podmienkami služby sú na týchto stránkach uverejňované všetky zodpovedané otázky. Poradenstvo e-mailom neposkytujeme. Otázky sa vyberajú a zodpovedajú priebežne. Nie je možné garantovať termín zodpovedania otázky.

Veštecká poradňa slúži na zodpovedanie konkrétnych otázok k problémom, ktoré Vás trápia. Nie je určená na publikovanie a prípravu všeobecných výkladov budúcnosti (čo ma čaká v láske, práci, zdraví a pod).

Pokiaľ máte záujem všeobecný výklad, kontaktujte prosím priamo pani Renátu na e-mailovej adrese vestenieurenaty@gmail.com. Do predmetu mailu zadajte heslo „poradňa žena.sk".

Ďakujeme za pochopenie.

 

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Ďalšie otázky

Poradňa