Silvia, Bratislava: Neverný manžel! Stratím ho úplne?

Veštecká poradňa19.03.2014
Silvia, Bratislava: Neverný manžel! Stratím ho úplne?

Dobrý deň,
po dlhšom manželstve som prišla na veci i neveru môjho manžela. S bolesťou som sa odsťahovala, ale všetko po tých rokoch neviem spracovať. Jeho neveru, a hlavne, že si ma nevážil, moju lásku a vernosť. Úplne ma zožiera, že je s inými ženami. Ani neviem, či je nádej. Veľmi ho mám rada, ale asi on už nie. Alebo potrebujeme čas, snáď ho nestratím. Ďakujem.

Silvia, Bratislava


Silvia, programujete si zbytočne emočný blok. Priťahujete na seba negatívne pocity, ktoré vyrábajú staré spomienky a môžete vďaka tomu dokonca ochorieť. Chcete to? Stojí vám ON za to?  Váš neverný partner je už za tým všetkým. Bohužiaľ, ani vaše snahy vrátiť sa, hoci len mysľou, nemajú pevnú pôdou. Z jeho strany nevidím žiadne uzmierenie. On už nerieši váš stroskotaný vzťah ako vy.

Je načase zamyslieť sa, nakoľko ste schopná začať odznova. Hovorí sa to síce ľahko, ale máte všetku podporu vesmíru, ktorá vás nabáda poobzerať sa okolo seba. Nový muž do plnohodnotného vzťahu sa síce ešte neukazuje, no priateľ, ktorý vás prenesie cez tie najsmutnejšie dni je tu, len si ho nevšímate. Je k vám veľmi blízko. Dokonca aj jeho deti. Držím vám palce, aby ste ho identifikovali, čo najskôr.

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Ďalšie otázky

Poradňa