Zuzana, Žilina: Je môj vzťah osudový?

Veštecká poradňa29.11.2014
Zuzana, Žilina: Je môj vzťah osudový?

Chcela by som sa spýtať, či môj vzťah je osudový? Či s manželom ostanem, alebo sa rozídeme? Či nás čaká spoločná budúcnosť, alebo pôjdeme každý vlastnou cestou?

Zuzana, Žilina

Všetko záleží na vás. Niečo v živote nám ovplyvňuje karma a musíme sa na ťažkých skúškach poučiť a napraviť chyby, ktorých sme sa kedysi dopustili. Môže ísť o prácu, rodinu, manželstvo, alebo zdravie. Opýtajte sa samej seba, aký máte z manželstva pocit? Môžete partnerovi dôverovať? Skúste medzi sebou čo najčastejšie čistiť energie, môžete tak robiť kryštálmi, svetlom, alebo len požiadať vyššie sily, aby vám poskytli ochranný plášť. Osudovej láske hovoríme pri stretnutí spriaznenej duše alebo dvojplameňa. Ide vždy o veľmi nezvyčajné stretnutie, netypické okolnosťami.

Dotyční dvaja si vedia navzájom čítať myšlienky, pocity, sú na sebe doslova závislí. Ich sexualita je výnimočná, majú medzi rôzne paranormálne schopnosti. Neznamená to, že ich vzťah je bez problémov, práve naopak. Osudová láka môže byť práve taká, kvôli ktorej budeme celý život trpieť, ale na bolesti sa zároveň veľa naučíme. Vždy nás má posunúť ďalej, preto je osudová, naše duše sa dohodli, že sa v tomto živote stretnú, aby si odovzdali všetko, čo je potrebné.

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Ďalšie otázky

Poradňa