Sníval sa vám sen a chceli by ste vedieť, čo znamená? Napíšte nám!

Sníval sa vám sen a chceli by ste vedieť, čo znamená? Napíšte nám!

Toto si o vašich snoch, ktoré prišli doteraz do redakcie myslí veštkyňa Maya.

Snívalo sa mi, že mne blízka osoba vyhrá v hre Lotto veľmi veľa peňazí!
Čitateľka Zuzana

Ste finančne frustrovaná. Unikajú vám peniaze. Je to symbolika aj zle investovaných peňazí. Výhra ako taká je ľahkosť, s akou pracujete s financiami a snažíte sa tento osobný problém hodiť na druhých. Stávkujete? Sen môže znamenať aj to, že nie ste na výhru ešte pripravená.

Opakovane sa mi sníva živý sen, že ma priateľ podvádza. Vždy sa zobudím celá spotená a podráždená z toho.
Čitateľka Majka


Necítite sa vo vzťahu sebaistá. Bojíte sa, že partnera stratíte. Reálny strach sa prenáša do snov. Alebo sa bojíte, že vyjde na svetlo vaša nevera v minulosti? Sledujete mu mobil, sociálne siete? Váš mozog v noci triedi, čo cez deň zažil. Ste plná nedôvery. Zapáľte si pred spaním sviečku zo šalvie.

Viackrát za sebou sa mi snívalo o pôrode – akoby na pokračovanie. Nakoniec som vytúžené dieťa držala na rukách. Zároveň som si uvedomovala aj vo sne, že to dieťa nie je moje.
Čitateľka Peťa


Ide o pozitívny sen, aj keď vôbec nemusí znamenať žiadne tehotenstvo, vaše či v rodine. V takom prípade by ste snívali o rybičkách. Sen môže znamenať aj vaše detské správanie, v niečom ste nevyzretá alebo vám v poslednom čase chýba starostlivosť a láska. Mali ste nedávno sex bez ochrany? Môže ísť aj o váš strach pred otehotnením.

Často sa mi sníva o cudzích krajinách, kde som nikdy nebola, ale s takými podrobnosťami, že ma to až zaráža. A vždy sa mi do sna dostane, že lietam nad vodou – nie však v lietadle, ale ako vták s krídlami.
Čitateľka Veronika


Lietanie v sne je voľnosť, voda zas očisťuje. Chýba vám pocit slobody a radosti. Nedarí sa vám ešte dosiahnuť svoj cieľ. Je vysoko. Lietanie nízko nad vodou znamená aj to, že nie ste ctižiadostivá. Cestovanie môžu byť spomienky na konkrétny zážitok alebo znamená vašu duševnú púť. Snívate o horách? Máte naložené problémy. Máte aj sprievod? Tým človekom sa necháte ovládať. V živote vám jednoducho chýba pocit uspokojenia.

Sníval sa vám sen a chceli by ste vedieť, čo znamená?

Napíšte nám do redakcie na e-mail: bajecnazena@newsandmedia.sk s heslom: Veštkyňa Maya a opíšte niekoľkými vetami podstatu svojho sna. Najzaujímavejšie výklady budeme uverejňovať raz mesačne na stránkach Báječnej Ženy.

Spracovala: Redakcia
Foto: shutterstock.com

Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Prírodná medicína"

Poradňa