Šokujúca príčina roztržky: Na vine nie sú Meghan a Kate! (FOTO)

Šokujúca príčina roztržky: Na vine nie sú Meghan a Kate! (FOTO)
25 fotiek v galérií

Nezhody medzi vojvodkyňou Kate a Meghan Markle zrejme neboli príčinou sťahovania vojvodu a vojvodkyne zo Sussexu z Kensingtonského paláca do Frogmore Cottage.

VIDEO: Meghan a Harry plánujú ďalšie úpravy nového sídla.

Na svetlo vyšli nové skutočnosti, ktoré poukazujú na to, že hlavným dôvodom bola roztržka medzi bratmi Williamom a Harrym. A Meghan Markle v tom zohrala nezávideniahodnú úlohu.

S čím William nesúhlasil?

Za pošramotené vzťahy medzi princom Williamom a princom Harrym môže Meghan Markle. Všetko sa začalo v okamihu, keď Meghan a Harry začali spolu chodiť. Williamovi sa nepáčilo, akou rýchlosťou sa vyvíja vzťah medzi jeho mladším bratom a rozvedenou hollywoodskou hviezdičkou. Williamovi najviac prekážalo, že Harry to s Meghan myslí naozaj vážne, a bolo mu jasné, kam to speje.

Prudká reakcia Harryho
Zaľúbený Harry sa podľa očitých svedkov správal ako zaslepený a chytil vec za nesprávny koniec. Pri akejkoľvek narážke na Meghan zaujal obranný postoj a údajne povedal Williamovi: „Pokúšaš sa zničiť náš vzťah ešte skôr, ako sa začal.“ Povráva sa, že po svadbe Harryho a Meghan sa obidva kráľovské páry navzájom nevideli celých šesť mesiacov, hoci žili tesne vedľa seba v Kensingtonskom paláci.


Mediátorka Meghan
Meghan sa údajne pokúšala Williama a Harryho udobriť, zatiaľ bezvýsledne. Klebetí sa, že nepriateľská nálada medzi bratmi trvá aj po narodení Archieho. Meghan sa zatiaľ oficiálne nevyjadrila, ako dlho bude na materskej dovolenke. Ženy vo Veľkej Británii môžu ostať s dieťaťom doma rok, no predpokladá sa, že Meghan sa zachová ako Američanka. V USA je zvykom čerpať materskú dovolenku iba tri mesiace.

Klikajte na galériu a dozviete sa viac.


Autor: jb
Foto: profimedia.sk

 25 fotografií

Šokujúca príčina roztržky: Na vine nie sú Meghan a Kate! (FOTO)Šokujúca príčina roztržky: Na vine nie sú Meghan a Kate! (FOTO)Šokujúca príčina roztržky: Na vine nie sú Meghan a Kate! (FOTO)Šokujúca príčina roztržky: Na vine nie sú Meghan a Kate! (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa