Šokujúce fotografie: Ako vyzerala Amy Winehouse krátko pred smrťou? (FOTO)

Šokujúce fotografie: Ako vyzerala Amy Winehouse krátko pred smrťou? (FOTO)
26 fotiek v galérií

Od smrti speváčky Amy Winehouse prešlo už osem rokov. Talentovaná hudobníčka mnoho rokov bojovala so závislosťou na drogách aj alkohole a tie sa jej stali aj osudnými.

VIDEO: Amy Winehouse a jej posledné zdrogované vystúpenie

Príčinou jej náhlej smrti v 27 rokoch bola otrava alkoholom. Amy tak „vošla“ do tzv. Klubu 27. Ide o skupinu umelcov, prevažne hudobníkov, ktorí zomreli vo veku 27 rokov. Väčšina z nich sa predávkovala drogami, alkoholom alebo sa zastrelila.

Amy bola známa škandálmi, ktorých bolo údajne viac, ako stihla počas života naspievať piesní. Rada šokovala. Keď bola opitá, pred novinári si vyryla črepom zo zrkadla meno svojho vtedajšieho priateľa Blakea na brucho.

Hollywoodsky lámač ženských sŕdc sa zmenil na nepoznanie: Z Gladiátora je dnes bradatý pupkáč!

Prvý piercing si dala spraviť v trinástich rokoch a telo jej zdobilo jedenásť maxi tetovaní. Prvým bol obrázok Betty Boop, ktorý mala na zadku a vytetovať si ho dala v pätnástich. Typickým pre ňu bol aj výstredný make-up aj vlasové kreácie.

Počas svojho života mala tri vážnejšie vzťahy. Prvým partnerom bol hudobník Alex Clare, ktorý s Amy chodil zhruba rok a pol. Druhým bol manžel, ktorý podľa viacerých mohol za jej závislosti, Blake Fielder-Civil, ktorého meno dokonca nosila vytetované na tele, presnejšie na ľavej strane hrudníka. Poslednou Aminou láskou bol britský režisér Reg Traviss.

Ach chcete vidieť je šokujúce fotografie, kliknite na galériu pod článkom.

Autor: mam
Foto: Profimedia

 26 fotografií

Šokujúce fotografie: Ako vyzerala Amy Winehouse krátko pred smrťou? (FOTO)Šokujúce fotografie: Ako vyzerala Amy Winehouse krátko pred smrťou? (FOTO)Šokujúce fotografie: Ako vyzerala Amy Winehouse krátko pred smrťou? (FOTO)Šokujúce fotografie: Ako vyzerala Amy Winehouse krátko pred smrťou? (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa