Stačí mu len mesiac! Dlhšie sa mu neoplatí s vami byť: Čo je to za chlapa?

Stačí mu len mesiac! Dlhšie sa mu neoplatí s vami byť: Čo je to za chlapa?

Je veľa špekulantov, ktorí chcú podvodom získať nový status manžela, hoci spoločný život so ženou nemyslia vôbec vážne. Ide o falošných manželov s falošnými dokladmi, ktorých dnes už rýchlo odhalíme a neprehliadneme.

Aj preto musia byť dnešní sobášni podvodníci stále prefíkanejší, chcú stále viac peňazí ako to bolo kedysi. Chcú získať vždy čo najviac a svoju obeť oberú doslova o všetko. Sobášneho podvodníka spoznáte aj podľa toho, že je mimoriadne ohľaduplný, niekedy sa až nespráva ako muž, ale ako žena. Všetko však robí z vypočítavosti. Dokonale pozná všetky odtienky ženskej psychiky. Myslíte si, ako dobre ste sa vydali. Lepšieho partnera ste nemohli nájsť.

Vie pracovať so ženami ako najlepší psychiater. Vie dokokca, aké má každá hodnoty, snaží sa ich predtým dobre preskúmať, ich vek a motiváciu v živote. Doslova si o vás urobí celú sondáž. Svadobným podvodníkom robia spoločnosť aj komplici, ktorí im pomáhajú práve pri získavaní informácii o vás.

Stačí mu len mesiac!
Skutočne je to tak. Dlhšie sa mu neoplatí s vami byť. On totiž nemá záujem vás reálne spoznávať. Ste mu ukradnutá. Iba sa tvári, že sa do vás zamiloval, všetko len hrá. Ale tento herec vydrží mať svoju masku na tvári len 31 dní a koniec, opona padá.

Robí tak pri predpoklade, že sa mu ako obchod neoplatíte. Ak vidí, že z vás nevycucne ani cent navyše, je zbytočné, aby s vami zostával o deň dlhšie. Ak ste výhodný biznis, dotiahne svoju hru dokonca, ale tiež nečakajte, že s vami bude pol roka.

Sobášny podvodník nosí žene kvety a darčeky, čo jej veľmi lichotí. Prvé dni a týždne sa žene naplno venuje - chodí s ňou nakupovať, čaká ju pred pracoviskom. Prejavuje sa ako dokonalý partner. Všetky ženy ho kolegyni závidia. A pritom, čo robí on? Svoju obeť si kontroluje, aby mu ju nikto neprebral. ALE! Dokázal by normálny muž konkurovať takémuto ideálu?

Pozor teda na muža, ktorý je priveľmi pozorný, chce sa s vami stretávať každý deň, venuje sa viac vašim záľubám ako svojim. Hovorí, že pre neho čas nič neznamená. Je podozrivé, ak sa vydáva za priveľmi bohatého a zabezpečeného muža, ale jeho kreditku ste nikdy nevideli. Alebo hovorí až moc ružovo a idealisticky o svojich plánoch na ďalší život plný blahobytu a spokojnosti.

Autor: maj
Foto: Shutterstock

Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Svadba"

Poradňa