Ste potvora? Potom máte u chlapov šance, lebo...

Ste potvora? Potom máte u chlapov šance, lebo...

Otázka, ktorá zaujíma ženy celé desaťročia. Prečo muži milujú potvory? Dôvodov je veľa, no medzi najdôležitejšie patria práve tie, ktoré z vás robia zaujímavé a sebavedomé ženy plné lásky a rafinovanosti.

...o ľahké sústo muži nestoja

Možno to bude znieť paradoxne, ale muž potrebuje pri „love“ partnerky vyvinúť nejaké úsilie, ktoré o ňom prezrádza, že je akcieschopný. Nestoja o to, že žena sa im podsúva bez toho, aby oni vyvinuli nejakú akciu. Ak sa správate rafinovane, niekedy nečitateľne, ale pritom flirtujúco, je to najlepšia kombinácia, ako mužovi zamotať hlavu.  

...z potvory vyžaruje, že nie je odkázaná na nejakého chlapa
Ak svojím správaním vysielate signály, že ste samostatná a hravo by ste dokázali žiť aj sama a vôbec nehľadáte muža za každú cenu, lebo ste od mužov závislá, máte ako potvora šancu. Radšej si počkáte na toho pravého, pretože ste si vedomá toho, že si môžete vyberať. A toto mužov vzrušuje.  

...viete, že podstatou je sebaovládanie
Žena so silnou sebakontrolou disponuje veľkou silou. Ak sa budete cítiť pri mužovi na druhej koľaji, pretože budete mať pocit, že vás zanedbáva, zvážte ďalšiu stratégiu. Emotívne ženy začnú s výčitkami, krikom či scénami, čo nie vždy funguje. Potvora príde za svojím partnerom a s úplným pokojom mu povie, že sa už v tomto vzťahu necíti dobre, a preto z neho odchádza. Sebaúcta, sebavedomie a rozhodnosť je to, čo muža položí na kolená a začne sám o vzťah bojovať, lebo je priamo konfrontovaný s tým, že vzťah končí. A ak nezačne, potom by ste sa zbytočne pre neho trápili.

...viete potlačiť svoje nedostatky a naopak podtrhnúť svoje prednosti
Väčšina žien nedokáže maskovať napríklad svoje nedostatky, čo sa týka svojej postavy či krásy. Preto potvory vedia, že dôležitú rolu zohráva líčenie alebo rafinované oblečenie. Žena nemusí byť silne nalíčená, stačí, ak vzbudí dojem, že je symetrická, mladá a zdravá. Klamať sa dá aj telom. Dosiahnuť tvar presýpacích hodín, ktorý je v mužských očiach vzrušujúci, nie je zas až taký problém. Niekedy vám pomôžu špeciálne podprsenky, inokedy nariasené oblečenie. Vysoké podpätky sú samozrejmosťou.

...nelipnete na každom jeho slove

Potvory nezvyknú visieť na každom slove, pohybe, geste či mimike partnera. Nečakajú, čo on zahlási, a až potom sa rozhodnú. Vedia, že chlapi chcú počuť veci bez príkras - pocity, názory, nápady i kritiku. Neboja sa otvorene komunikovať a v dávkovaní spomínaného sú nenásilné a rafinované. Takýmto ženám muži jednoducho nedokážu odolať.

Autor: Radomír
Foto: Profimedia

Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Rodinný život"

Poradňa