Sú milenci? Bývalí hereckí kolegovia rozvášňujú davy! Aké fotky prenikli na verejnosť? (FOTO)

Sú milenci? Bývalí hereckí kolegovia rozvášňujú davy! Aké fotky prenikli na verejnosť? (FOTO)
31 fotiek v galérií

Aj napriek tomu, že sa natáčanie mega úspešnej filmovej série o Harry Potterovi skončilo už pred rokmi, zdá sa, že bývalí hereckí kolegovia na seba len tak nezabúdajú. Opantala ich mágia alebo ich k sebe tiahne kúzlo priateľstva? Či je v tom aj čosi viac?

Na svetlo sveta totiž prenikli fotografie, ktoré hovoria o príťažlivosti filmovej Hermiony a nepríjemného a intrigánskeho Draca Malfoya. Tak fanúšikovia čarodejníckeho príbehu čoraz viac rozprávajú o láske, s ktorou nikto nerátal, ale posledné fotografie hovoria za všetko.

Emma Watson, teda krásna Hermiona a Tom Felton teda Draco ich zverejnili na sociálnej sieti a tým rozpútali mnoho teórii o ich vzájomnej náklonnosti, ktorá nemá s bežným kamarátstvom nič spoločné. Bude z toho ďalší Hollywoodsky románik alebo len obaja aktéri chceli potrápiť srdcia svojich fanúšikov?

Bývalá priateľka princa Harryho je zasnúbená: Z toho diamantu na jej prste ODPADNETE!

Aké fotky prenikli na verejnosť? Dozviete sa, keď kliknete na galériu pod článkom.

Autor: mam
Foto: profimedia

 31 fotografií

Sú milenci? Bývalí hereckí kolegovia rozvášňujú davy! Aké fotky prenikli na verejnosť? (FOTO)Sú milenci? Bývalí hereckí kolegovia rozvášňujú davy! Aké fotky prenikli na verejnosť? (FOTO)Sú milenci? Bývalí hereckí kolegovia rozvášňujú davy! Aké fotky prenikli na verejnosť? (FOTO)Sú milenci? Bývalí hereckí kolegovia rozvášňujú davy! Aké fotky prenikli na verejnosť? (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa