MENU
Vyhľadávanie:

Chudnutie

Chudnutie

Chudnutie

Rýchlo, zdravo, účinne, tak by sme chceli schudnúť všetky. Ako zdravo chudnúť a vyhnúť sa jojo efektu? Pomôžu nám tabletky na chudnutie alebo cvičenie? Rozoberieme si naše telo a metabolizmus.

Young,Woman,Cooking,In,The,Kitchen.
28.5. 2023 14:00

Petržlen verzus Zeler. Ktorá koreňová zelenina podporuje chudnutie?

Táto koreňová zelenina sa môže zdať bezcenná, vhodná maximálne na ochutenie polievky, opak je však pravdou. Sladký petržlen aj aromatický zeler majú ohromnú zásobu živín a málo kalórií. Jeden z nich je však nutrične bohatší. Uhádnete, ktorý?

.
20.4. 2023 19:01

Bacuľky, ktoré to natreli Hollywoodu: Toto povedali o svojich telách!

Majú zopár kíl navyše, a možno práve tak akurát. Najskôr im ponúkali len vtipné „plus-size“ postavy, ktorých humor bol založený len na telesných predispozíciách. No viaceré z nich sa už z tesného stereotypu vymanili a dokázali, že sú aj skvelé herečky aj s diváckym fokusom aj na filmovú, nielen telesnú postavu.

Ďalšie správy z rubriky

Sad,Young,Blonde,Woman,Dealing,With,Anorexia,Nervosa,Or,Builimia
30.1. 2023 10:00

Neverte bludom! Toto je 7 najväčších mýtov o chudnutí

Niektoré „pravdy“ o tom, ako sa rýchlo zbavíte tukových vankúšikov, počúvate tak často, až im začnete veriť. Keď si však prestanete všímať otrepané frázy, mnohé fakty podložené výskumami vás ohromia.

Sad,Plump,Fat,Woman,Choosing,Between,Sweets,And,Fruits,,Healthy
9.1. 2023 10:00

Nechudnite, schudnite! Navždy, bez jojo efektu a zdravotných rizík

Nespoliehajte sa na zázračné diéty, trvalú zmenu prinesie len úprava životného štýlu. Pri jednostrannom stravovaní nevydržíte dlho a často si aj rozhodíte celý organizmus. Ak si ho chcete posilniť, musíte zhadzovať s rozumom. Oplatí sa to.

smudge

Video

Veštecká poradňa

Ocitli ste sa v ťažkej životnej situácii? Potrebujete radu? Obráťte sa s dôverou na našich poradcov.

veštecká gula Osud máte vo vlastných rukách. Viete, ako vykladať z kariet?

Odpoveď odborníka:

Vykladať z kariet sa môžete naučiť aj vy. Najskôr na naučte rozoznať jednotlivé karty a pochopte ich význam. Každý výklad z kariet totiž stojí na dvoch pilieroch. Prvým je vedieť, ako sa vykladá a poznať význam kariet, druhým sú osobné vlastnosti človeka, ktorý karty vykladá. Lebo naučiť sa v nich čítať, záleží nielen od vašich myšlienok, ale aj intuície. 

Kocky nie sú len pre hazardných hráčov. Môžu vám pomôcť nájsť odpovede na otázky o budúcnosti
Zdroj: Shutterstock.com

Výber kariet
Ak ste začiatočníčka, siahnite po anjelských kartách. Sú totiž najjednoduchším typom kariet a môžete ich začať vykladať takmer okamžite. Všetko je na nich jasne napísané, prípadne nájdete výklad v priloženej brožúre. Omnoho zložitejšie je vykladať osud z cigánskych a tarotových kariet. Cigánske karty síce nesú obrázky, ktorým pomerne ľahko porozumiete, zvádzajú však k nežiadúcemu zjednodušovaniu. Tarotové karty zasa vyžadujú hlbšie štúdium, inak z nich nevyčítate nič.  

prečítať odpoveď

Ďalšie vaše otázky

Potrebujete poradiť?

Týždenný horoskop

Ste zvedaví, čo vás čaká tento týždeň?
Pozrite si horoskop:

Praktický časopis s množstvom módnych a kozmetických trendov, rád a nápadov. Objednajte si predplatné.