MENU
Vyhľadávanie:

Chudnutie

Chudnutie

Chudnutie

Rýchlo, zdravo, účinne, tak by sme chceli schudnúť všetky. Ako zdravo chudnúť a vyhnúť sa jojo efektu? Pomôžu nám tabletky na chudnutie alebo cvičenie? Rozoberieme si naše telo a metabolizmus.

walking
11.10. 2022 8:00

Chôdza je superzdravá! Ak však chcete schudnúť, kráčajte takto

Nie je nič nové, že chôdza pomáha schudnúť. No než sa vydáte von, je dôležité vedieť, že nesprávnym kráčaním sa vystavujete riziku poškodenia zdravia. Magazín Zdravie vám prináša 6 tipov, ako vykročiť do formy a ku zdraviu správne.

Linecké koliesko? Prečo nie. Ak sa hýbete, môžete si dať v rozumnom množstve čo chcete.
10.10. 2022 14:00

Očami Maroša Molnára: Koľko obéznych znova priberie a ako reagujú?

„Tí, čo po čase opäť veľmi pribrali, sa mi už neprihlásia, pretože sa hanbia,“ hovorí Maroš Molnár (49) o ľuďoch, ktorí sa dajú s ním na chudnutie. Na rozhovor pre týždenník Šarm v obľúbenej kaviarni neďaleko svojho bytu doslova dobehol z tréningu.

_
8.8. 2022 12:00

KVÍZ: Ktorý šport je fakt pre vás a pomôže vám schudnúť?

Poznáte to. Stokrát si poviete, že už konečne začnete športovať, odhodlanie vám vydrží týždeň alebo dva a potom sa akosi rozplynie dostratena. Možno nie je ale na vine vaša slabá vôľa, ale nesprávne zvolený druh športu či pohybu, ktorý nevyhovuje vašej osobnosti, povahe či zdraviu. Napravte to!

Ďalšie správy z rubriky

Slovenka Gabi si užíva vysnívaný život a zdravý životný štýl v Zanzibare.
2.8. 2022 8:00

Slovenka rapídne schudla a presťahovala sa na Zanzibar: Ako som zmenila život!

Gabi má pred 40-kou, narodila sa v Ilave a donedávna žila v Bratislave. Nedávno sa však presťahovala na tropický africký ostrov Zanzibar a je motivačnou koučkou. Venuje sa tréningom a radí ženám, ako sa správne a zdravo stravovať, posilniť si imunitu, starať sa o svoje telo a sama ide príkladom.

smudge

Video

Veštecká poradňa

Ocitli ste sa v ťažkej životnej situácii? Potrebujete radu? Obráťte sa s dôverou na našich poradcov.

veštecká gula Osud máte vo vlastných rukách. Viete, ako vykladať z kariet?

Odpoveď odborníka:

Vykladať z kariet sa môžete naučiť aj vy. Najskôr na naučte rozoznať jednotlivé karty a pochopte ich význam. Každý výklad z kariet totiž stojí na dvoch pilieroch. Prvým je vedieť, ako sa vykladá a poznať význam kariet, druhým sú osobné vlastnosti človeka, ktorý karty vykladá. Lebo naučiť sa v nich čítať, záleží nielen od vašich myšlienok, ale aj intuície. 

Kocky nie sú len pre hazardných hráčov. Môžu vám pomôcť nájsť odpovede na otázky o budúcnosti
Zdroj: Shutterstock.com

Výber kariet
Ak ste začiatočníčka, siahnite po anjelských kartách. Sú totiž najjednoduchším typom kariet a môžete ich začať vykladať takmer okamžite. Všetko je na nich jasne napísané, prípadne nájdete výklad v priloženej brožúre. Omnoho zložitejšie je vykladať osud z cigánskych a tarotových kariet. Cigánske karty síce nesú obrázky, ktorým pomerne ľahko porozumiete, zvádzajú však k nežiadúcemu zjednodušovaniu. Tarotové karty zasa vyžadujú hlbšie štúdium, inak z nich nevyčítate nič.  

prečítať odpoveď

Ďalšie vaše otázky

Potrebujete poradiť?

Týždenný horoskop

Ste zvedaví, čo vás čaká tento týždeň?
Pozrite si horoskop:

Praktický časopis s množstvom módnych a kozmetických trendov, rád a nápadov. Objednajte si predplatné.