MENU
Vyhľadávanie:

Diéty

Diéta

Diéty

Ktorá je najlepšia diéta? Hladovka do nej nepatrí. Poradíme ako si pripraviť efektný stravovací plán, čo všetko predstavuje diétny jedálniček, či zaberá krabičková diéta a či vám po diéte zmizne aj celulitída.

Linecké koliesko? Prečo nie. Ak sa hýbete, môžete si dať v rozumnom množstve čo chcete.
10.10. 2022 14:00

Očami Maroša Molnára: Koľko obéznych znova priberie a ako reagujú?

„Tí, čo po čase opäť veľmi pribrali, sa mi už neprihlásia, pretože sa hanbia,“ hovorí Maroš Molnár (49) o ľuďoch, ktorí sa dajú s ním na chudnutie. Na rozhovor pre týždenník Šarm v obľúbenej kaviarni neďaleko svojho bytu doslova dobehol z tréningu.

Najdôležitejšie bolo zmeniť jedálny lístok a skončiť s večerným prejedaním.
11.4. 2022 16:00

Natália schudla 20 kíl za POL ROKA: Jej trik vás nadchne, nikdy nebola hladná!

Bola vždy aktívna a pravidelne cvičila. Hoci nepatrila k ženám, ktoré mohli zjesť hocičo a hocikedy, vždy si to vedela ako-tak ustriehnuť. Keď sa jej narodila dcérka Viky, jej každodenný kolobeh sa zmenil. Prebaľovanie, kŕmenie, uspávanie a každý deň dookola to isté. Pribrala desiatky kíl...

Ďalšie správy z rubriky

smudge

Video

Veštecká poradňa

Ocitli ste sa v ťažkej životnej situácii? Potrebujete radu? Obráťte sa s dôverou na našich poradcov.

veštecká gula Osud máte vo vlastných rukách. Viete, ako vykladať z kariet?

Odpoveď odborníka:

Vykladať z kariet sa môžete naučiť aj vy. Najskôr na naučte rozoznať jednotlivé karty a pochopte ich význam. Každý výklad z kariet totiž stojí na dvoch pilieroch. Prvým je vedieť, ako sa vykladá a poznať význam kariet, druhým sú osobné vlastnosti človeka, ktorý karty vykladá. Lebo naučiť sa v nich čítať, záleží nielen od vašich myšlienok, ale aj intuície. 

Kocky nie sú len pre hazardných hráčov. Môžu vám pomôcť nájsť odpovede na otázky o budúcnosti
Zdroj: Shutterstock.com

Výber kariet
Ak ste začiatočníčka, siahnite po anjelských kartách. Sú totiž najjednoduchším typom kariet a môžete ich začať vykladať takmer okamžite. Všetko je na nich jasne napísané, prípadne nájdete výklad v priloženej brožúre. Omnoho zložitejšie je vykladať osud z cigánskych a tarotových kariet. Cigánske karty síce nesú obrázky, ktorým pomerne ľahko porozumiete, zvádzajú však k nežiadúcemu zjednodušovaniu. Tarotové karty zasa vyžadujú hlbšie štúdium, inak z nich nevyčítate nič.  

prečítať odpoveď

Ďalšie vaše otázky

  1. Odpoveď Stanka, Poprad: Nenápadne koketujem so šéfom
Potrebujete poradiť?

Týždenný horoskop

Ste zvedaví, čo vás čaká tento týždeň?
Pozrite si horoskop:

Vianoce mimo domu? Ušetríte si starosti a vrátite sa s krásnymi zážitkami

Vianoce majú byť pokojné sviatky plné lásky a pohody. Pravdou ale je, že Štedrý deň je v niektorých rodinách spojený s nekonečným stresom: varenie, upratovanie, zdobenie stromčeka, balenie darčekov… Ak si chcete od tohto vianočného zhonu oddýchnuť, vydajte sa na sviatky mimo domova a užijete si ozajstný pokoj a pohodu. Máme pre vás pár tipov, kam na Vianoce.

Ilustračné foto

Praktický časopis s množstvom módnych a kozmetických trendov, rád a nápadov. Objednajte si predplatné.