MENU
Vyhľadávanie:

Diéty

Diéta

Diéty

Ktorá je najlepšia diéta? Hladovka do nej nepatrí. Poradíme ako si pripraviť efektný stravovací plán, čo všetko predstavuje diétny jedálniček, či zaberá krabičková diéta a či vám po diéte zmizne aj celulitída.

Sad,Young,Blonde,Woman,Dealing,With,Anorexia,Nervosa,Or,Builimia
30.1. 2023 10:00

Neverte bludom! Toto je 7 najväčších mýtov o chudnutí

Niektoré „pravdy“ o tom, ako sa rýchlo zbavíte tukových vankúšikov, počúvate tak často, až im začnete veriť. Keď si však prestanete všímať otrepané frázy, mnohé fakty podložené výskumami vás ohromia.

Sad,Plump,Fat,Woman,Choosing,Between,Sweets,And,Fruits,,Healthy
9.1. 2023 10:00

Nechudnite, schudnite! Navždy, bez jojo efektu a zdravotných rizík

Nespoliehajte sa na zázračné diéty, trvalú zmenu prinesie len úprava životného štýlu. Pri jednostrannom stravovaní nevydržíte dlho a často si aj rozhodíte celý organizmus. Ak si ho chcete posilniť, musíte zhadzovať s rozumom. Oplatí sa to.

Linecké koliesko? Prečo nie. Ak sa hýbete, môžete si dať v rozumnom množstve čo chcete.
10.10. 2022 14:00

Očami Maroša Molnára: Koľko obéznych znova priberie a ako reagujú?

„Tí, čo po čase opäť veľmi pribrali, sa mi už neprihlásia, pretože sa hanbia,“ hovorí Maroš Molnár (49) o ľuďoch, ktorí sa dajú s ním na chudnutie. Na rozhovor pre týždenník Šarm v obľúbenej kaviarni neďaleko svojho bytu doslova dobehol z tréningu.

Ďalšie správy z rubriky

smudge

Video

Veštecká poradňa

Ocitli ste sa v ťažkej životnej situácii? Potrebujete radu? Obráťte sa s dôverou na našich poradcov.

veštecká gula Osud máte vo vlastných rukách. Viete, ako vykladať z kariet?

Odpoveď odborníka:

Vykladať z kariet sa môžete naučiť aj vy. Najskôr na naučte rozoznať jednotlivé karty a pochopte ich význam. Každý výklad z kariet totiž stojí na dvoch pilieroch. Prvým je vedieť, ako sa vykladá a poznať význam kariet, druhým sú osobné vlastnosti človeka, ktorý karty vykladá. Lebo naučiť sa v nich čítať, záleží nielen od vašich myšlienok, ale aj intuície. 

Kocky nie sú len pre hazardných hráčov. Môžu vám pomôcť nájsť odpovede na otázky o budúcnosti
Zdroj: Shutterstock.com

Výber kariet
Ak ste začiatočníčka, siahnite po anjelských kartách. Sú totiž najjednoduchším typom kariet a môžete ich začať vykladať takmer okamžite. Všetko je na nich jasne napísané, prípadne nájdete výklad v priloženej brožúre. Omnoho zložitejšie je vykladať osud z cigánskych a tarotových kariet. Cigánske karty síce nesú obrázky, ktorým pomerne ľahko porozumiete, zvádzajú však k nežiadúcemu zjednodušovaniu. Tarotové karty zasa vyžadujú hlbšie štúdium, inak z nich nevyčítate nič.  

prečítať odpoveď

Ďalšie vaše otázky

Potrebujete poradiť?

Týždenný horoskop

Ste zvedaví, čo vás čaká tento týždeň?
Pozrite si horoskop:

Praktický časopis s množstvom módnych a kozmetických trendov, rád a nápadov. Objednajte si predplatné.