MENU
Vyhľadávanie:

Diéty

Diéta

Diéty

Ktorá je najlepšia diéta? Hladovka do nej nepatrí. Poradíme ako si pripraviť efektný stravovací plán, čo všetko predstavuje diétny jedálniček, či zaberá krabičková diéta a či vám po diéte zmizne aj celulitída.

Najdôležitejšie bolo zmeniť jedálny lístok a skončiť s večerným prejedaním.
11.4. 2022 16:00

Natália schudla 20 kíl za POL ROKA: Jej trik vás nadchne, nikdy nebola hladná!

Bola vždy aktívna a pravidelne cvičila. Hoci nepatrila k ženám, ktoré mohli zjesť hocičo a hocikedy, vždy si to vedela ako-tak ustriehnuť. Keď sa jej narodila dcérka Viky, jej každodenný kolobeh sa zmenil. Prebaľovanie, kŕmenie, uspávanie a každý deň dookola to isté. Pribrala desiatky kíl...

Vianoce
19.12. 2021 11:13

Sviatky s DIÉTOU: Čo čím nahradiť, čo ubrať a čo úplne vynechať?

Ak vy alebo niekto z rodiny musíte zo zdravotných dôvodov dodržiavať špeciálnu diétu, ani počas Vianoc by ste ju nemali porušiť. Príprava vianočného menu býva preto náročnejšia, ale existujú riešenia, ktoré vám pomôžu pripraviť dobroty, na ktorých si všetci pochutnáte.

Ďalšie správy z rubriky

ZÁZVOROVÁ POLIEVKA S KAČACÍMI PRSAMI
3.11. 2021 16:30

Tipy na POSILNENIE IMUNITY: Tieto zaručene pomôžu

Ako isto viete, vyvážená strava, kvalitný spánok a pohyb, sú nenahraditeľné pri udržaní vitality a pevného zdravia. Počas chrípkového obdobia je však nevyhnutné imunitu podporiť o trochu viac. Vyskúšajte pár babských rád na posilnenie zdravia!

e
20.9. 2021 11:47

Pozor na najnovšie MÓDNE DIÉTY: Nemyslia na ľudí s hypotyreózou!

Hypotyreóza je chronické ochorenie, znížená funkcia štítnej žľazy. Vedie k rade príznakov, vrátane zvýšenej telesnej hmotnosti (spôsobenej znížením metabolizmu), zadržiavaním vody, depresiami, bolesťami svalov, zvýšenou hladinou cholesterolu, zvýšenou únavou, mentálnou "hmlou" a pod.

smudge

Video

Veštecká poradňa

Ocitli ste sa v ťažkej životnej situácii? Potrebujete radu? Obráťte sa s dôverou na našich poradcov.

veštecká gula Osud máte vo vlastných rukách. Viete, ako vykladať z kariet?

Odpoveď odborníka:

Vykladať z kariet sa môžete naučiť aj vy. Najskôr na naučte rozoznať jednotlivé karty a pochopte ich význam. Každý výklad z kariet totiž stojí na dvoch pilieroch. Prvým je vedieť, ako sa vykladá a poznať význam kariet, druhým sú osobné vlastnosti človeka, ktorý karty vykladá. Lebo naučiť sa v nich čítať, záleží nielen od vašich myšlienok, ale aj intuície. 

Kocky nie sú len pre hazardných hráčov. Môžu vám pomôcť nájsť odpovede na otázky o budúcnosti
Zdroj: Shutterstock.com

Výber kariet
Ak ste začiatočníčka, siahnite po anjelských kartách. Sú totiž najjednoduchším typom kariet a môžete ich začať vykladať takmer okamžite. Všetko je na nich jasne napísané, prípadne nájdete výklad v priloženej brožúre. Omnoho zložitejšie je vykladať osud z cigánskych a tarotových kariet. Cigánske karty síce nesú obrázky, ktorým pomerne ľahko porozumiete, zvádzajú však k nežiadúcemu zjednodušovaniu. Tarotové karty zasa vyžadujú hlbšie štúdium, inak z nich nevyčítate nič.  

prečítať odpoveď

Ďalšie vaše otázky

Potrebujete poradiť?

Týždenný horoskop

Ste zvedaví, čo vás čaká tento týždeň?
Pozrite si horoskop:

Praktický časopis s množstvom módnych a kozmetických trendov, rád a nápadov. Objednajte si predplatné.