MENU
Vyhľadávanie:

Financie

Financie

Financie

Všetko čo potrebujete pre orientáciu vo svete praktických financií v domácnosti. Osobné financie, náklady, výdavky, počítame každé euro v peňaženke. Poradíme, ako sa nestať závislým na online nákupoch a ako na domáci rozpočet.

Posvieťte si na spotrebiče a ušetrite!
17.9. 2023 14:00

Znižujte náklady na energiu: Ktoré žiarovky sú najefektívnejšie?

Pri výbere správnych žiaroviek pre váš domov sa môžete ocitnúť vo svete plnom neznámych pojmov a koncepcií. Poďme preskúmať rozdiely medzi rôznymi typmi žiaroviek a ich energetickou účinnosťou pomocou jednoduchého jazyka, ktorý pochopí každý.

Ilustračná fotografia
18.5. 2023 12:00

KVÍZ: Staráte sa správne o svoje financie? Otestujte sa!

Chcete zistiť, ako dobre sa staráte o svoju mzdu? Tento kvíz vám pomôže zhodnotiť vaše finančné zručnosti a poskytne vám užitočné tipy na správu vašich financií. Zodpovedajte nasledujúce otázky a zistite, či ste na správnej ceste k finančnej stabilite.

Ďalšie správy z rubriky

smudge

Video

Veštecká poradňa

Ocitli ste sa v ťažkej životnej situácii? Potrebujete radu? Obráťte sa s dôverou na našich poradcov.

veštecká gula Osud máte vo vlastných rukách. Viete, ako vykladať z kariet?

Odpoveď odborníka:

Vykladať z kariet sa môžete naučiť aj vy. Najskôr na naučte rozoznať jednotlivé karty a pochopte ich význam. Každý výklad z kariet totiž stojí na dvoch pilieroch. Prvým je vedieť, ako sa vykladá a poznať význam kariet, druhým sú osobné vlastnosti človeka, ktorý karty vykladá. Lebo naučiť sa v nich čítať, záleží nielen od vašich myšlienok, ale aj intuície. 

Kocky nie sú len pre hazardných hráčov. Môžu vám pomôcť nájsť odpovede na otázky o budúcnosti
Zdroj: Shutterstock.com

Výber kariet
Ak ste začiatočníčka, siahnite po anjelských kartách. Sú totiž najjednoduchším typom kariet a môžete ich začať vykladať takmer okamžite. Všetko je na nich jasne napísané, prípadne nájdete výklad v priloženej brožúre. Omnoho zložitejšie je vykladať osud z cigánskych a tarotových kariet. Cigánske karty síce nesú obrázky, ktorým pomerne ľahko porozumiete, zvádzajú však k nežiadúcemu zjednodušovaniu. Tarotové karty zasa vyžadujú hlbšie štúdium, inak z nich nevyčítate nič.  

prečítať odpoveď

Ďalšie vaše otázky

Potrebujete poradiť?

Týždenný horoskop

Ste zvedaví, čo vás čaká tento týždeň?
Pozrite si horoskop:

Praktický časopis s množstvom módnych a kozmetických trendov, rád a nápadov. Objednajte si predplatné.