MENU
Vyhľadávanie:

Intímne zdravie

Intímne zdravie

Intímne zdravie

Praktické a užitočné rady ako si udržať intímne zdravie ženy. Aká je zdravá sexualita? Všetko o gynekologických alebo menštruačných problémoch, hormonálnej antikoncepcii či tabletke po.

d
18.9. 2020 7:10

Následky prehnanej intímnej HYGIENY a ako sa teda umývať?

V dnešnej dobe majú ženy k dispozícii celý sortiment kozmetických výrobkov určených na intímnu hygienu. Kým kedysi neexistovali žiadne špeciálne umývacie gély, emulzie, výplachy, spreje či vlhčené utierky na intímne partie, dnes je na výber z viacerých značiek takýchto produktov.

Ďalšie správy z rubriky

d
9.7. 2020 18:00

Zmena stravy znamená okamžite iný menzes!

Menštruačný cyklus môže byť nevyspytateľný a spôsobiť veľké problémy. Kŕče, bolesti hlavy, nadúvanie, depresie, podráždenosť, akné a únavu. To sú len niektoré z najčastejších problémov spojených s menštruáciou.

smudge

Video

Veštecká poradňa

Ocitli ste sa v ťažkej životnej situácii? Potrebujete radu? Obráťte sa s dôverou na našich poradcov.

veštecká gula Osud máte vo vlastných rukách. Viete, ako vykladať z kariet?

Odpoveď odborníka:

Vykladať z kariet sa môžete naučiť aj vy. Najskôr na naučte rozoznať jednotlivé karty a pochopte ich význam. Každý výklad z kariet totiž stojí na dvoch pilieroch. Prvým je vedieť, ako sa vykladá a poznať význam kariet, druhým sú osobné vlastnosti človeka, ktorý karty vykladá. Lebo naučiť sa v nich čítať, záleží nielen od vašich myšlienok, ale aj intuície. 

Kocky nie sú len pre hazardných hráčov. Môžu vám pomôcť nájsť odpovede na otázky o budúcnosti
Zdroj: Shutterstock.com

Výber kariet
Ak ste začiatočníčka, siahnite po anjelských kartách. Sú totiž najjednoduchším typom kariet a môžete ich začať vykladať takmer okamžite. Všetko je na nich jasne napísané, prípadne nájdete výklad v priloženej brožúre. Omnoho zložitejšie je vykladať osud z cigánskych a tarotových kariet. Cigánske karty síce nesú obrázky, ktorým pomerne ľahko porozumiete, zvádzajú však k nežiadúcemu zjednodušovaniu. Tarotové karty zasa vyžadujú hlbšie štúdium, inak z nich nevyčítate nič.  

prečítať odpoveď

Ďalšie vaše otázky

Potrebujete poradiť?

Týždenný horoskop

Ste zvedaví, čo vás čaká tento týždeň?
Pozrite si horoskop:

Praktický časopis s množstvom módnych a kozmetických trendov, rád a nápadov. Objednajte si predplatné.