MENU
Vyhľadávanie:

Sex

Sex

Sex

Milovanie je najkrajšia voľná aktivita zamilovaného páru. Chuť na sex a vášeň je to, čo treba prikrmovať, aby sme sa ako druh rozmnožovali. Láska bez hraníc je skôr známa z filmov, sexuálne polohy z knižiek, my si v našich článkoch preberieme všetko, aj či sa oplatí mať milenca.

Sex len za odmenu
9.9. 2021 21:49

Ako sa ZBAVIŤ CHLAPA za 7 dní...

... alebo za sedem mesiacov, alebo sedem rokov? Jedno je isté, ak budete robiť tieto veci, žiadny partner pri vás dlho nevydrží.

Agresívny/Ústupčivý
29.8. 2021 15:53

Päť typov VZŤAHOV: Hádate sa, motivujete alebo sa len „trpíte“?

Aby ste skutočne porozumeli svojmu vzťahu s partnerom, je dobré odstúpiť a pozrieť sa naň zo širšej perspektívy. Toto je päť najbežnejších typov vzťahov: štyri, na ktorých treba popracovať, a jeden už takmer dokonale vyladený. Ktorý je ten váš a akú má šancu na prežitie? Radí partnerský terapeut a spisovateľ Robert Taibbi.

Žiarlivosť
7.8. 2021 19:42

Máte potrebu často kontaktovať SVOJHO EX?

Vypisovanie vášmu ex, napriek tomu, že máte nového partnera je časovanou bombou. V žiadnom prípade to nie je nevinná zábavka, ako sa môže zdať na prvý pohľad. Odborníci na vzťahové problémy odporúčajú, aby ste si dobre uvedomili všetky riziká, ktoré z takého konania vyplývajú.

parik hadka
2.8. 2021 15:46

5 signálov, že váš nový vzťah nie je SPRÁVNE NAČASOVANÝ

Je úžasné, ak sa vám podarí stretnúť v živote človeka, s ktorým si rozumiete. No rovnako dôležité je, v akej životnej etape ho stretnete. Správne načasovanie je dôležité v každej oblasti života a vzťah nie je výnimkou.

Ďalšie správy z rubriky

parik
30.6. 2021 11:10

Šťastné páry TOTO nikdy nerobia: BOD 3 si zapamätajte navždy!

Žiť v šťastnom a spokojnom vzťahu patrí medzi najväčšie hodnoty. Lenže spomínaný pokoj a šťastie neprídu sami od seba. Je to tvrdá práca, ktorú partneri musia „odmakať“. Dôležitým faktorom je, aby si uvedomili, aké správanie ohrozuje ich šťastie a čoho sa majú vyvarovať. 

smudge

Video

Veštecká poradňa

Ocitli ste sa v ťažkej životnej situácii? Potrebujete radu? Obráťte sa s dôverou na našich poradcov.

veštecká gula Veronika, Ružomberok: Prečo ma osud zastavil vyvrtnutým členkom?

Odpoveď odborníka:

Dobrý deň pani Veronika,
ak nám spôsobí niečo úraz nohy, je to jasné znamenie, že idete nesprávnym smerom, resp. treba spomaliť... čiže skúste sa zamyslieť či ste sa veľmi nehnali a popri tom na seba nezabúdali, alebo že ste niečo chceli doslova ste šli za niečím čo by Vám mohlo neskôr ublížiť , vy isto budete vedieť čo to bolo. Žiaľ, tieto rekonvalenscencie trvajú dlhšie, chce to čas... potrebný aby sme si doslova ľahli a premýšlali. Držím palce a skoré uzdravenie. 

prečítať odpoveď

Ďalšie vaše otázky

  1. Odpoveď Stanka, Poprad: Nenápadne koketujem so šéfom
  2. Odpoveď Tereza, Trnava: Nájdem oddaného partnera?
  3. Odpoveď Mirka, Krompachy: Ako dopade môj vzťah a kúpa bytu?
  4. Odpoveď Lucia, Košice: Manžela mám chorého, všade dlžím peniaze
Potrebujete poradiť?

Týždenný horoskop

Ste zvedaví, čo vás čaká tento týždeň?
Pozrite si horoskop:

Praktický časopis s množstvom módnych a kozmetických trendov, rád a nápadov. Objednajte si predplatné.