MENU
Vyhľadávanie:

Sex

Sex

Sex

Milovanie je najkrajšia voľná aktivita zamilovaného páru. Chuť na sex a vášeň je to, čo treba prikrmovať, aby sme sa ako druh rozmnožovali. Láska bez hraníc je skôr známa z filmov, sexuálne polohy z knižiek, my si v našich článkoch preberieme všetko, aj či sa oplatí mať milenca.

Ďalšie správy z rubriky

.
20.5. 2023 10:00

Aj muži hovoria NIE! Čo je za tým, keď váš partner odmieta intímnosti?

Miláčik, dnes nie, bolí ma hlava. Alebo zub, noha, ruka, som unavená, prepracovaná, nemám chuť. Tieto vety väčšinou počúvajú muži. Málokedy sa garde obráti a keď už áno, je to prinajmenšom podozrivé a zvláštne. Avšak aj muži odmietajú sex. Čo sa za tým môže skrývať?

Extrémne šetrenie môže narušiť vzťahy
17.4. 2023 17:00

Žijete s lakomcom? Na toto treba mať fakt silné nervy!

Doba je zlá, ceny a výdavky stúpajú, treba sa uskromniť. Život s držgrošom vás však pripraví aj o posledné štipky pochopenia a pohodlia. Veď povedzte, viete si predstaviť šetriť na toaletnom papieri?!

smudge

Video

Veštecká poradňa

Ocitli ste sa v ťažkej životnej situácii? Potrebujete radu? Obráťte sa s dôverou na našich poradcov.

veštecká gula Osud máte vo vlastných rukách. Viete, ako vykladať z kariet?

Odpoveď odborníka:

Vykladať z kariet sa môžete naučiť aj vy. Najskôr na naučte rozoznať jednotlivé karty a pochopte ich význam. Každý výklad z kariet totiž stojí na dvoch pilieroch. Prvým je vedieť, ako sa vykladá a poznať význam kariet, druhým sú osobné vlastnosti človeka, ktorý karty vykladá. Lebo naučiť sa v nich čítať, záleží nielen od vašich myšlienok, ale aj intuície. 

Kocky nie sú len pre hazardných hráčov. Môžu vám pomôcť nájsť odpovede na otázky o budúcnosti
Zdroj: Shutterstock.com

Výber kariet
Ak ste začiatočníčka, siahnite po anjelských kartách. Sú totiž najjednoduchším typom kariet a môžete ich začať vykladať takmer okamžite. Všetko je na nich jasne napísané, prípadne nájdete výklad v priloženej brožúre. Omnoho zložitejšie je vykladať osud z cigánskych a tarotových kariet. Cigánske karty síce nesú obrázky, ktorým pomerne ľahko porozumiete, zvádzajú však k nežiadúcemu zjednodušovaniu. Tarotové karty zasa vyžadujú hlbšie štúdium, inak z nich nevyčítate nič.  

prečítať odpoveď

Ďalšie vaše otázky

Potrebujete poradiť?

Týždenný horoskop

Ste zvedaví, čo vás čaká tento týždeň?
Pozrite si horoskop:

Praktický časopis s množstvom módnych a kozmetických trendov, rád a nápadov. Objednajte si predplatné.