MENU
Vyhľadávanie:

Valentín

Valentín

Valentín

Sviatok všetkých zamilovaných, Valentínky, tipy na valentínsky darček, aj to sa dozviete. Oslávte Valentína vo dvojici čo najromantickejšie. Kde sa podáva najsexi valentínska večera a ako by jeho najkrajšou Valentínkou?

Padlocks,Hanging,On,Tumski,Bridge,In,Wroclaw,,Poland
3.9. 2023 8:00

Jesenný výlet pre zamilovaných: TÝCHTO 5 mostov lásky máte na dosah ruky!

Určite ste už v živote zaregistrovali takzvané mosty lásky, ktorých zábradlia sú pokryté pestrofarebnými zámkami. Verí sa, že ak zamilovaný pár pripne zámok lásky so svojimi menami na takomto moste, budú sa milovať už naveky vekov. Dobrá správa. Za týmito mostami nemusíte vôbec ďaleko cestovať!

Ďalšie správy z rubriky

smudge

Video

Veštecká poradňa

Ocitli ste sa v ťažkej životnej situácii? Potrebujete radu? Obráťte sa s dôverou na našich poradcov.

veštecká gula Osud máte vo vlastných rukách. Viete, ako vykladať z kariet?

Odpoveď odborníka:

Vykladať z kariet sa môžete naučiť aj vy. Najskôr na naučte rozoznať jednotlivé karty a pochopte ich význam. Každý výklad z kariet totiž stojí na dvoch pilieroch. Prvým je vedieť, ako sa vykladá a poznať význam kariet, druhým sú osobné vlastnosti človeka, ktorý karty vykladá. Lebo naučiť sa v nich čítať, záleží nielen od vašich myšlienok, ale aj intuície. 

Kocky nie sú len pre hazardných hráčov. Môžu vám pomôcť nájsť odpovede na otázky o budúcnosti
Zdroj: Shutterstock.com

Výber kariet
Ak ste začiatočníčka, siahnite po anjelských kartách. Sú totiž najjednoduchším typom kariet a môžete ich začať vykladať takmer okamžite. Všetko je na nich jasne napísané, prípadne nájdete výklad v priloženej brožúre. Omnoho zložitejšie je vykladať osud z cigánskych a tarotových kariet. Cigánske karty síce nesú obrázky, ktorým pomerne ľahko porozumiete, zvádzajú však k nežiadúcemu zjednodušovaniu. Tarotové karty zasa vyžadujú hlbšie štúdium, inak z nich nevyčítate nič.  

prečítať odpoveď

Ďalšie vaše otázky

Potrebujete poradiť?

Týždenný horoskop

Ste zvedaví, čo vás čaká tento týždeň?
Pozrite si horoskop:

Praktický časopis s množstvom módnych a kozmetických trendov, rád a nápadov. Objednajte si predplatné.