Tá ale vyzerá! Pribratá a opuchnutá! ONA bola jednou z najlepšie platených modeliek? (FOTO)

Tá ale vyzerá! Pribratá a opuchnutá! ONA bola jednou z najlepšie platených modeliek? (FOTO)
17 fotiek v galérií

Čas je k niekomu milosrdnejší, k niekomu menej. Linda Evangelista (53) patrila v deväťdesiatych rokoch k jednej z najvyťaženejších modeliek.

Dnes by ste ju asi nespoznali. Nalepili sa na ňu kilá a tvár jej poznačili vrásky. Evidentne si však z toho nič nerobí a užíva si skutočnosť, že už nie je denno-denne v pozornosti médií a fotografov. Rodená Kanaďanka s talianskymi koreňmi počas svojej kariéry zdobila titulky viac ako 600 tituliek. Je mamou 12-ročného syna, o ktorého otcovi sa dlho špekulovalo, pretože odmietla zverejniť jeho meno.

Vraj je ním francúzsky miliardár, ktorý je manželom herečky Salmy Hayekovej. Dohady modelka potvrdila tým, že si od neho pred piatimi rokmi nárokovala na mesačné výživné vo výške viac ako 40-tisíc dolárov.

Kliknite do GALÉRIE fotografií exmodelky pod článkom.

Autor: red
Foto: Profimedia.sk

 17 fotografií

Tá ale vyzerá! Pribratá a opuchnutá! ONA bola jednou z najlepšie platených modeliek? (FOTO)Tá ale vyzerá! Pribratá a opuchnutá! ONA bola jednou z najlepšie platených modeliek? (FOTO)Tá ale vyzerá! Pribratá a opuchnutá! ONA bola jednou z najlepšie platených modeliek? (FOTO)Tá ale vyzerá! Pribratá a opuchnutá! ONA bola jednou z najlepšie platených modeliek? (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa