Tajná svadba: TAKTO čudne dal o nej Cmorík vedieť! Vlastne, bonzla ho táto fotka... (FOTO)

Tajná svadba: TAKTO čudne dal o nej Cmorík vedieť! Vlastne, bonzla ho táto fotka... (FOTO)
34 fotiek v galérií

Spevák sa oženil len pred pár dňami v úplnej tichosti. Tajná svadba sa prevalila potom, ako si neudržala jazyk na uzde jeho kamarátka.

Spevák Peter Cmorík (39) má pritom s dlhoročnou priateľkou Danielou 1,5-ročné dvojčatá Števka a Peťka. Síce už dlhšie vravel, že ju požiada o ruku, slávnostné pokľaknutie sa však nekonalo aj napriek tomu, že sa to zdalo byť prirodzené.

VIDEO: Zuzana Smatanova - Čo má prísť, príde ft. Peter Cmorik

 

Až dodnes. Šťastnú udalosť nechtiac prezradila na sociálnej sieti ich kamarátka - sestra speváčky Márie Čírovej. Tá sa mimochodom tiež vydávala a pridala na stránku fotografie, ktoré povedali viac, ako možno predpokladala. Na Instagram totiž napísala niečo, čo malo zostať tajomstvom.

Do svojho príbehu dňa pridala fotografiu, ktorá sa nápadne podobala na tú, ktorú zverejnil na svojej stránke spevák. Bol na nej odfotený svadobný stôl a na ňom menovka, ktorá bola navlas totožná s Cmoríkovou svadobnou pozvánkou. Objavili sa však na nej mená Danielka a Peťo a pod fotkou text, ktorý hovoril za všetko: „Oslava lásky našich úžasných priateľov...“

A aby toho nebolo málo, v tom istom čase pridal spevák na svoj Instagram fotografiu, na ktorej bol pohľad na ich svadobné pozvánky a čiernu krabičku. V nej mali byť schované obrúčky. Spevák k obrázku pridal komentár v ktorom hovorí, že už majú všetko pokope a s priateľkou Danielou Lovlin chystajú zanedlho sobáš. Svojim fanúšikom však napísal, že svadobnú fotografiu na sieť „zavesí“, až keď budú mať po svadbe. Kamarátka ich nechtiac predbehla.

Viac sa dozviete v našej galérii pod článkom.

Autor: mam
Foto: facebook, Instagram

 34 fotografií

Tajná svadba: TAKTO čudne dal o nej Cmorík vedieť! Vlastne, bonzla ho táto fotka... (FOTO)Tajná svadba: TAKTO čudne dal o nej Cmorík vedieť! Vlastne, bonzla ho táto fotka... (FOTO)Tajná svadba: TAKTO čudne dal o nej Cmorík vedieť! Vlastne, bonzla ho táto fotka... (FOTO)Tajná svadba: TAKTO čudne dal o nej Cmorík vedieť! Vlastne, bonzla ho táto fotka... (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa