Tajomní zvierací sprievodcovia: Ktoré zvieratko patrí k vám?

Tajomní zvierací sprievodcovia: Ktoré zvieratko patrí k vám?

Narážate naň na každom kroku? Indiáni tvrdia, že je to preto, aby vás niečo naučilo.

Každé zviera je totiž nositeľom konkrétnej schopnosti. A ak sa zrazu objaví, buď vám táto vlastnosť chýba, alebo jej máte až-až a vašou úlohou je podeliť sa o ňu s okolím.

Delfín
Delfín je sprievodcom starých duší. Prináša lásku a pokoj. Ak vás však doteraz vôbec nezaujímal a zrazu ho vidíte všade, upozorňuje vás, že všetok svoj čas venujete materiálnym veciam, vzďaľujete sa od svojho vnútra a odmietate lásku. Napravte to, kým je čas.

Havran
Príde vždy, keď sa ocitnete na životnej križovatke. Ako svojho celoživotného sprievodcu ho majú ľudia so silným zmyslom pre spravodlivosť, ktorých čaká tento život veľa skúšok a lekcií.

Vieme, ako môžete kontrolovať svoju bolesť

Drobné vtáčiky
Spevavce symbolizujú detskú čistotu a hravosť. Radujte sa a potešte ľudí okolo seba. Smejte sa, tancujte a naučte aj ostatných opäť veriť a tešiť sa.

Biely kôň/jednorožec
Máte pocit, že už ďalej nevládzete, že je okolo vás priveľa zla? Jednorožec odstráni váš nepokoj a pritiahne do vášho života späť harmóniu a krásu.  

Vlk
Po boku ho majú priateľské a lojálne povahy, ktoré zo všetkého najviac potrebujú slobodu. Ak je navyše tento vlk snehobiely, je to znak toho, že sa nemusíte ničoho báť. Aj keď sa vám to momentálne nezdá, ste pod intenzívnou ochranou anjelov.

Medveď
Medveď je symbolom bezpečia, domova a otca. Ak si máte vyriešiť vzťah s rodičom, zakladáte si nový domov, neviete si rady, ste uštvaná, je viac ako isté, že na medveďa budete narážať na každom rohu. Ale pozor, platí to aj opačne. Toto zviera vás bude sprevádzať aj vtedy, ak ste silná a odolná ako skala. Vtedy sa o svoju silu a vnútorný pokoj podeľte so svojím okolím.

Okrem týchto epizódnych sprievodcov máme aj jedného celoživotného. Ak chcete zistiť, ktorý to je, zatvorte oči a predstavte si svojho strážneho anjela. Zviera vedľa neho je to VAŠE.

Autor: red

Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Rodinný život"

Poradňa