Tajomstvo Meghan Markle: Nešťastná, hoci má všetko! (FOTO)

Tajomstvo Meghan Markle: Nešťastná, hoci má všetko! (FOTO)
25 fotiek v galérií

O tom, že Meghan Markle je vystresovaná a nespokojná s kráľovským životom, údajne svedčia farby jej outfitov. Na oficiálne oslavy kráľovniných narodenín prišla v tmavomodrom, zatiaľ čo Kate si obliekla pastelovožlté šaty.

VIDEO: Pozrite sa, ako vie princ Louis perfektne mávať!

 

Aké farby, taká nálada
Na veľké udalosti v kráľovskej rodine Meghan často dáva prednosť tmavším farbám. Naopak, budúca kráľovná Kate si vyberá outfity svetlých, výrazných a žiarivých farieb, ako keby chcela napodobňovať farebnú škálu kráľovnej Alžbety II., ktorá si bez zábran oblečie limetkovozelené či cyklámenové odevy.

Môže stáť mimo
Záľuba v tmavých šatách Meghan vyčleňuje bokom od ostatných žien v kráľovskej rodine. Podľa odborníkov Meghan tmavými farbami naznačuje, že je v strese. Tmavý outfit jej totiž umožňuje stáť nenápadne vzadu a na oficiálnych akciách nepútať na seba pozornosť. Raz dokonca povedala, že najlepšie sa cíti v čiernom. 


Vystúpiť z tieňa
Kráľovský komentátor Robert Shuter údajne získal informácie z dôveryhodných zdrojov, že vojvodkyňa zo Sussexu zvažuje návrat do USA. A dôvodom nie je iba nevyhovujúce podnebie. Meghan vraj odíde z Británie spolu s princom Harrym a so synom, pretože chce vystúpiť z tieňa Kate Middleton a princa Williama.


Do Afriky nie!
Pred časom sa objavili správy, že princ Harry s rodinou by sa mali na pár rokov presťahovať do Afriky ako vyslanci Spojeného kráľovstva, čo Meghan odmieta. Chce sa vrátiť do rodnej Kalifornie, preč od Kate a Williama. Keby zostala v Británii, bola iba stále iba „druhá“. A Meghan nie je typ ženy, ktorá by sa s tým zmierila.

Klikajte na galériu a dozviete sa viac.

Autor: jb
Foto: profimedia.sk

 25 fotografií

Tajomstvo Meghan Markle: Nešťastná, hoci má všetko! (FOTO)Tajomstvo Meghan Markle: Nešťastná, hoci má všetko! (FOTO)Tajomstvo Meghan Markle: Nešťastná, hoci má všetko! (FOTO)Tajomstvo Meghan Markle: Nešťastná, hoci má všetko! (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa